Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Оренда гаражів Київ

Зберігання рухомого та нерухомого майна з правом вільного доступу в режимі 24/7

Відсутність місця для зберігання речей та предметів є великою проблемою, особливо для мешканців малогабаритних квартир, розташованих у будинках старої забудови. Як правило, кожна кімната в такій квартирі має дуже обмежений простір, заповнений меблями, і наявність в ній зайвих предметів завжди викликає роздратування і бажання швидше їх позбутися. Притаманна для сучасної людини звичка накопичення поступово призводить до захаращення корисного простору житлових приміщень і навіть приватних будинків, в яких відсутня можливість розширення площі за рахунок прибудов. При цьому завжди хочеться купити щось нове, а старе не викинути на смітник, а відкласти до «кращих часів».

Встановлені у межах міста гаражі є чудовим варіантом для складування запчастин, автогуми, інструментів та різних корисних у побуті речей. Також пощастило членам гаражних кооперативів, але рано чи пізно настає момент, коли доводиться шукати додаткові місця для зберігання корисних у побуті дрібниць.

Особливо актуальним є питання пошуку невеликих боксів, контейнерів або гаражів, у яких створені сприятливі умови для тимчасової перетримки транспортних засобів, сезонної автогуми, робочого обладнання, старої побутової техніки, предметів меблів, одягу, іграшок, санок, велосипедів, а також туристичного спорядження, рибальських снастей. та спортивного обмундирування.

Не секрет, що здавати в оренду житло або гараж (бокси), розташовані в центрі Києва, дуже вигідно для орендодавця, тому знімати таку нерухомість під склад недоцільно та набагато раціональніше з точки зору ціни звернути увагу на віддаленіші райони столиці. Щоб у Києві взяти в оренду гаражний бокс або зняти склад, можна скористатися оголошеннями “здам/зніму”, що публікуються в рекламних розділах друкованої періодики та через профільні сайти, але краще попередньо оцінити пропозицію компанії TetrisBOX, яка надає через свій сайт можливість оформлення права на знімання складських приміщень та гаражів з гарантією безпеки переданого на зберігання майна.

Оренда складів та гаражів з гарантією безпеки

Сьогодні кожен член гаражного кооперативу або власник залізного боксу має можливість здавати цю нерухомість в оренду та отримувати додатковий дохід до свого бюджету. В Україні працюють цілі бізнес-структури, що спеціалізуються на наданні послуг оренди та надають своїм клієнтам можливість вибору найбільш відповідного об’єкта під тимчасове зберігання комплектів сезонних покришок, садового інвентарю, транспортних засобів, меблів, які планується в найближчому майбутньому вивезти на дачу або продати, а також товарів, що реалізуються на сайтах інтернет-магазинів. Приміщення гаража або складу повинно бути сухим, добре провітрюваним і герметичним, щоб унеможливити появу іржі на металевих конструкціях і цвілі на речах.

У Києві безпечніше орендувати склад, гараж чи гаражне приміщення (бокс) у спеціально відведених для цього місцях, де майно перебуватиме під надійною охороною або цілодобовим відеоспостереженням, завдяки яким можна бути впевненим у його збереженні, а у разі заподіяння шкоди чи факту крадіжки мати можливість звернутися до правоохоронних чи судових органів.

Оренда гаражного приміщення (гаража) в центрі Києва може вимагати великих фінансових витрат, але завжди є можливість взяти гараж на прокат у більш віддаленому районі з гарною транспортною розв’язкою, при цьому ціна операції залежатиме від площі боксу та його облаштування.

Пропозиція, від якої неможливо відмовитися

Орендувати гараж до Києва можна буквально завтра, якщо через сайт компанії TetrisBOX оформити заявку. Для початку майбутньому орендарю необхідно вибрати із запропонованого списку об’єкт з відповідною площею та локацією, а потім вказати термін, на який планується оформити оренду. Клієнти TetrisBOX мають можливість заздалегідь розрахувати свої витрати на місяць за допомогою online-калькулятора та уточнити у телефонній розмові з менеджером усі деталі передбачуваної співпраці.

Для інтернет-магазинів ми пропонуємо склади, які розміщені поблизу відділень кур’єрського автоперевізника “Нова пошта”, що скорочує час доставки товару замовнику. На перший місяць оренди поширюється 50% знижка. Отримуючи ренту з орендованої нерухомості, ми намагаємось надавати послуги високої якості без спірних моментів, конфліктів та неприємних ситуацій.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type