markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Оренда складу Львів

Камера для зберігання речей – як зняти склад, місто Львів

Склади для розміщення різних речей потрібні як приватним особам, так і підприємцям – якщо відбувається активна торговельна діяльність, бізнес зростає, малий офіс змінюється більшим представництвом, розширюється штат співробітників. До переїзду в нове приміщення гостро необхідно розмістити десь офісну техніку та інше майно. Якщо з яких-небудь причин власних приміщень у компанії немає або вони знаходяться на стадії будівництва, можна орендувати камеру або бокс у тимчасове користування.

Перед тим, як зняти складське приміщення, потрібно визначитися з його оптимальними розмірами. Замовник, з обсягу речей, які передбачається розмістити, продумує площу, необхідну цих цілей. Важливо врахувати зручність доступу до свого майна, можливість вільного пересування всередині складу. Не менш важливою є наявність під’їзду до орендованого боксу. Адже майно вивозитиметься у визначений термін.

Має значення та атмосфера у приміщенні: рівень вологості, наявність опалення, освітлення. Якщо, наприклад, там зберігатиметься техніка, канцелярія, меблі або речі особистого користування (одяг, взуття), то в приміщенні має бути сухо для їх нормальної безпеки. Кожен орендар турбується і про безпеку свого майна, тому має бути наявність охорони на території, де надаються склади.

Як зняти склад, яка вартість оренди у Львові?

Компанія TetrisBOX – це найкращий сервіс для зберігання офісного та особистого майна. Ми пропонуємо всім охочим приміщення площею від кількох квадратних метрів до кількох сотень, сухих та чистих, які забезпечені цілодобовою охороною.

Переваги наших складів:

  • зручне місце розташування, наявність можливості заїзду автомобілем;
  • присутнє освітлення, опалення, чисто та сухо;
  • охорона цілодобова (фізична плюс відеоспостереження);
  • доступ до свого майна в режимі 24/7.

Щоб винайняти бажане приміщення, на сайті потрібно вибрати відповідну категорію – «Оренда складу». На сторінці, що відкрилася, вибирайте площу і термін, на який передбачається зберігання. Оренду можна оформити одним кліком, використовуючи кнопку «Замовити зараз». Наші спеціалісти з вами зв’яжуться, уточнять характер майна та інші необхідні дані.

У боксах можна складувати безліч різних речей, не турбуючись про їхній стан. Багато клієнтів вже скористалися нашими послугами для тимчасового розміщення особистих речей, техніки, інструментів, обладнання, меблів, спортивного інвентарю та іншого майна. До нас звертаються підприємці та організації, фізичні та юридичні особи, залишаючи відмінні відгуки щодо якості сервісу.

TetrisBOX: вигідно орендувати склад у Львові

Наша компанія пропонує угоду оренди «під ключ». Речі замовника запакують, завантажать та перевезуть на територію зберігання наші машини та співробітники. Злагоджена команда зробить все оперативно та якісно, допоможе компактно складувати предмети, залишаючи доступ до них. Менеджери компанії допоможуть вам підібрати оптимальний розмір складу для оренди у місті Львів, щоб ви не переплачували за зайві метри, а розміщення майна було комфортним.

Визначитись, наскільки вигідні для вас умови, ви можете самостійно, розрахувавши вартість послуги за допомогою калькулятора на сайті. Ми працюємо відкрито, без прихованих комісій та платежів, все озвучується одразу і за фактом.

Звертайтесь, розміщуйте для зберігання ваше майно. Компанія TetrisBOX гарантує безпеку та безпеку особистих та офісних речей, товарів.

Заповніть онлайн-заявку

Розкажіть більш детально про свою задачу та отримайте консультацію від спеціаліста

Це займе не більше п’яти хвилин і допоможе нам підібрати найбільш підходяще рішення

Онлайн-заявка
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top