markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Оренда гаража для мотоцикла

Де зберігати мотоцикл, скутер у зимовий період у Києві?

В останні роки українські дороги переповнені транспортними засобами, зокрема мотоциклами. Ці зручні судна вимагають певного місця для зберігання та обслуговування, але не кожен власник має можливість купити гараж. Прекрасним виходом стане оренда міні-гаража для сезонного зберігання – зимівлі, мототехніки (мотоцикла, скутера) через компанію TetrisBOX.

На сайті tetrisbox.ua можна ознайомитися з прайсом — знімати місце в гаражі для зберігання мотоцикла та мото-приладдя в Києві взимку можна як помісячно, так і на триваліший період часу. Наявність опалення, освітлення дозволить як залишати транспортний засіб, а й у разі потреби ремонтувати, обслуговувати його тощо. Гаражі знаходяться під цілодобовою охороною, а значить – ваша мототехніка буде у повній безпеці.

Зберігання мото взимку

Зимове зберігання мото (мотоцикла, скутера) в опалювальному гаражі має безліч переваг, крім того, ціна за оренду цілком доступна. Вам не доведеться витрачати одразу велику суму на покупку гаража, а щомісячна оренда не вдарить по бюджету. Взимку зберігати мото на вулиці категорично не можна, оскільки це призведе до неминучого псування транспортного засобу через негативний вплив навколишнього середовища. Неопалювані приміщення – теж не найкраще рішення, тому, якщо ви хочете побачити свій сезонний транспорт у первозданному вигляді після зимового зберігання, варто зняти для цього опалювальне приміщення.

Вирішили: «Зніму місце для зберігання транспорту в зимовий період»? Добре облаштовані місця для зберігання транспортних засобів та речей в Україні (Київ та інші міста) здають не багато компаній. При цьому, вибираючи сезонне сховище для транспорту – скутерів, мотоциклів, варто довіряти лише перевіреним компаніям з гарною репутацією, тоді зимівля вашого автомобіля буде максимально безпечною.

TetrisBOX – комфортні умови оренди

Якщо ви хочете орендувати місце для зберігання транспортного засобу прямо зараз, то варто звернутися в компанію TetrisBOX. Ви зможете вибрати місце для зберігання необхідного розміру або звернутися за консультацією до наших фахівців – вони допоможуть розрахувати оптимальну площу, щоб разом все необхідне, при цьому не переплачуючи. Також важливо вказати на який період ви плануєте зняти гараж. На сайті передбачено зручний онлайн-калькулятор, який дозволить розрахувати вартість оренди на місяць. Якщо ви хочете поставити додаткові питання або детальніше дізнатися про те, як укласти угоду з компанією TetrisBOX, можете звернутися до наших консультантів за номером, вказаним на сайті. Компанія TetrisBOX веде діяльність на ринку вже понад 3 роки, за цей час отримавши безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів. Серед головних переваг оренди через нашу компанію виділяють:

  • безпека – місця зберігання знаходяться під охороною;
  • ціна – ми пропонуємо конкурентні ціни, при цьому високоякісне обслуговування;
  • цілодобовий доступ – відвідувати орендоване місце зберігання ви зможете в будь-який зручний для вас час;
  • наявність всіх необхідних комунікацій – завдяки наявності опалення, електроенергії проводити навіть тривалий час у гаражі буде комфортно незалежно від пори року.

У нас ви можете орендувати не тільки гараж для мототехніки, а й бокси, складські приміщення для зберігання сезонних речей, побутового приладдя, меблів, товарів, документації, офісної техніки, шин, спортивного інвентарю тощо. Ви можете орендувати один або кілька бокс залежно від індивідуальних потреб.

Заповніть онлайн-заявку

Розкажіть більш детально про свою задачу та отримайте консультацію від спеціаліста

Це займе не більше п’яти хвилин і допоможе нам підібрати найбільш підходяще рішення

Онлайн-заявка
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top