markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Багато автовласників у столиці просто не мають фізичної та фінансової можливості купити особистий гараж. Одних може не влаштовувати незручне розташування, інші не готові викладати серйозні гроші за покупку капітальної будівлі.

При цьому багато компаній в Україні пропонують зняти гараж під склад, або для зберігання автозапчастин, особистого майна, меблів, дитячих речей, офісної оргтехніки тощо. Це дійсно зручно, адже орендар може не тільки вибрати розташування таких складських комплексів ближче до будинку, але й підібрати оптимальний розмір гаража.
Припустимо, вас цікавить оренда великого гаража: знайти в столиці приміщення, яке задовольнятиме всі запити та побажання досить складно. У той же час, компанії, що пропонують контейнери та бокси в оренду, готові надати місце для зберігання будь-якого необхідного обсягу в комплексі, що охороняється, в якому підтримується оптимальна температура і вологість.

У TetrisBOX ви завжди зможете орендувати гараж будь-якого відповідного вам розміру. Якщо вам потрібне справді велике за площею приміщення, ми готові запропонувати склад до 150 квадратних метрів, до основних переваг якого можна віднести:

  • зручне розташування;
  • цілодобову охорону;
  • систему відеоспостереження;
  • доступ для орендарів у режимі 24/7;
  • можливість підбору гаража з опаленням;
  • гнучкі умови оренди.

Ціна на послугу визначається обраною площею приміщення та терміном оренди.

Універсальність та практичність

Велосипед, коляски, вудки дідуся та дитячий самокат — усі ці тимчасово непотрібні речі можна перенести на горище, у підвал або в комору. Але що робити, якщо ви живете у невеликій квартирі чи орендуєте житло, в якому і так критично мало місця для комфортного життя?

Що робити, якщо планується ремонт у будинку чи квартирі? Куди подіти речі та майно під час переїзду офісів? Що робити з меблями, які займають так багато корисної площі, але поки ви не плануєте їх остаточно позбавлятися?

Єдиний розумний вихід – замовити послугу оренди гаража, складу, контейнера чи боксу у Києві, Львові та інших містах України. Орендарям доступні як невеликі бокси об’ємом від одного куба, так і великі контейнери, які помістять майно, меблі та оргтехніка всього офісу.

Для комфорту клієнтів:

  • у вартості оренди враховано ціну за охорону, світло та опалення (якщо воно є);
  • на сайті є зручний калькулятор для обчислення вартості боксів різної площі.

Пам’ятайте, що послуги зберігання поширюються не на всі види речей та майна. Під суворою забороною, наприклад, зброя та боєприпаси до неї, живі тварини та рослини, зброя, легкозаймисті та токсичні речовини, балони під тиском, продукти, що швидко псуються, речовини з сильним запахом тощо.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top