Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Оренда міні складу Київ

Оренда невеликих складських приміщень

Через високу вартість на нерухомість та комунальні послуги багато українців вважають за краще проживати в малогабаритних квартирах, будинках. Нестача вільного простору породжує проблему зі зберіганням сезонних речей, спортивного приладдя, техніки та інших речей, що використовуються не щодня. Так, на балконах, в коморах і нішах починають накопичуватися речі, що значно псує зовнішній вигляд інтер’єру і робить місце некомфортним для проживання. Любителі вело та мотопрогулянок також стикаються з проблемою сезонного зберігання транспортних засобів, шин, інструментів та іншого інвентарю. З проблемою зберігання часто стикаються і власники бізнесу, які не мають складів для зберігання товарів.

Купувати нерухомість для зберігання особистих речей і товару на продаж не завжди вигідна, крім того, це вимагає відразу великих грошових вкладень – набагато зручніше зняти в оренду маленький склад, що охороняється в Києві. Так ви будете впевнені в цілості та безпеці майна, при цьому не заповнюючи житловий простір зайвими речами. На подібних складах можна зберігати будь-що – робочі інструменти, іграшки, техніку, рибальські снасті, спортивний інвентар, туристичне екіпірування, меблі, сезонний одяг, документи тощо. Знімати міні-склад необхідної площі можна за вигідною ціною подобово або щомісячно. Маючи необмежений доступ до складського приміщення, ви матимете повну свободу дій, не захаращуючи офіс, будинок.

Де можна орендувати невеликий склад (Київ)?

Наявність невеликого складського приміщення допоможе вирішити проблему зі зберіганням речей, причому оренда маленьких боксів не вдарить по бюджету. Оцінили всі переваги та прийняли рішення: «Зніму бокс для зберігання у Києві», але не знаєте, де знайти вигідну оренду маленького складу? Вигідно знімати в оренду невелике складське приміщення – міні-склад, у Києві чи Львові можна через компанію TetrisBOX. Ми не просто здаємо мінісклади – угода здійснюється офіційно з підписанням договору.

Компанії TetrisBOX належать теплі, сухі склади з освітленням та вентиляцією у великих містах України – Києві та Львові. У нас ви зможете зняти як невеликий бокс, так і габаритний склад – можна вибрати приміщення будь-якого розміру (від 1 до 150 кв.м), залежно від потреб. Складські приміщення TetrisBOX знаходяться під цілодобовою охороною, а орендар має доступ до складу 24/7.

Тимчасовий міні-склад стане ідеальним рішенням для власників дрібного бізнесу, які не хочуть чи не мають можливості вкладати кошти у купівлю нерухомості. У орендованому приміщенні можна зберігати товар під продаж. За довгострокової оренди ви отримаєте вигідну знижку – мінус 50% на перший місяць при оренді від 6 місяців або повністю безкоштовний перший місяць при зніманні від року та більше. Складські приміщення знаходяться на жвавих вулицях, тому добиратися до них не важко.

Як вибрати підходяще складське приміщення?

Складське приміщення має за площею відповідати обсягу речей, які необхідно у ньому зберігати. Вартість оренди залежить від площі боксу, тому знімати надто габаритне приміщення невигідно. Якщо ви не знаєте, який розмір підійде для дбайливого зберігання вашого майна, фахівці TetrisBOX допоможуть вирішити це питання. Компанія TetrisBOX цінує ваш час, тому ми можемо допомогти з транспортуванням речей – підберемо оптимальний транспорт та акуратно перевеземо все необхідне на склад. Вам навіть не обов’язково бути присутнім при транспортуванні – можете прийняти готову роботу безпосередньо на складському приміщенні.

 

Заповніть онлайн-заявку

Розкажіть більш детально про свою задачу та отримайте консультацію від спеціаліста

Це займе не більше п’яти хвилин і допоможе нам підібрати найбільш підходяще рішення

Онлайн-заявка
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type