Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин
Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин і дисків може знадобитися кожному автомобілісту, який піклується про свій автомобіль і регулярно здійснює заміну літньої гуми на зимову та навпаки. Безумовно, зберігати покришки у будинку чи квартирі – це не найкращий варіант, тому доводиться шукати доступну та недорогу альтернативу.
Одним з варіантів є зберігання гуми у спеціальних складських комплексах, які включають:

 • гаражі;
 • бокси;
 • контейнери;
 • закриті склади тощо.

Наявність власного сховища дає автовласнику багато переваг, але для повного розкриття потенціалу приміщення потрібно трохи планування та організації.

Універсальність та практичність

Як максимально корисно використовувати складські потужності, щоб не переплачувати за зайву площу, але при цьому ефективно розмістити у складі максимум майна?
Хитрість полягає в тому, щоб своєчасно «перемикатися» між речами, які у вас вже знаходяться у сховищі, а не потрапляти у поширену пастку, коли ви просто заповнюєте одиницю зберігання, а потім «забуваєте» про її вміст.
Давайте, наприклад, докладніше розглянемо, які речі краще зберігати взимку крім літніх покришок:

  • Туристичне обладнання.

Навряд чи багато хто з вас ризикне відправитися в похід у розпал зими, тому туристичне обладнання та спорядження для кемпінгу, яке займає багато місця, краще запакувати та безпечно зберігати у складі чи контейнері. Ваше цінне спорядження не заважатиме, воно збережеться в цілісності та безпеці протягом усієї зими, а навесні буде готове до нових пригод.

  • Літній одяг.

Тепер, коли довгі теплі літні дні залишилися лише в далекому спогаді, ми навряд чи носитимемо наші гарні літні сукні, пляжні шорти та футболки. Гардероби більшості людей явно не бездонні, тож чому б не звільнити місце для ваших товстих вовняних джемперів та іншого зимового одягу, використовуючи свій власний склад для зберігання літнього одягу. Ви здивуєтеся, наскільки легше знайти, коли ваші шафи не захаращені.

  • Спортивне обладнання.

Деякі види спорту підходять виключно для літа, тому волейбольні сітки, ракетки для великого тенісу, велосипеди, гойдалки, байдарки чи каяки найкраще перемістити на склад зберігання. Хоча це може здатися очевидним рішенням, багато людей не беруть до уваги подібну перевагу власного сховища.

  • Садові меблі.

Немає нічого приємнішого, ніж барбекю, кілька напоїв та вечір спілкування у саду з друзями влітку. На жаль, барбекю у розпал зими не має такої ж привабливості. Подушки та садові меблі не призначені для того, щоб сидіти на холоді та вогкості, але вони можуть займати багато місця у вашому будинку, особливо в більш сучасних будинках, де місця для зберігання практично немає.

Якщо ви один із клієнтів компанії TetrisBOX, то чому б не перемістити свої садові подушки та меблі на зиму у відсік для зберігання речей. Ви будете вражені тим, скільки місця заощадите, і як це вплине на комфорт у будинку.

Блог
Надійне зберігання побутової техніки у вашому розпорядженні

Зберігання побутової техніки відіграє ключову роль у забезпеченні її тривалої працездатності та збереженні зовнішнього вигляду. Велика кількість ситуацій…

Дізнатись детальніше
Вигідні ціни на простір для ваших речей

Мрієте про організований простір, але ціни на зберігання вас відлякують? Наш сервіс допоможе організувати зберігання вашого майна за…

Дізнатись детальніше
Надійне розміщення ваших речей

Ласкаво просимо до місця, де ваші речі знаходитимуться в надійному складі ! Наш сервіс пропонує послуги з надійного…

Дізнатись детальніше
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type