markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Сезонне зберігання шин
Сезонне зберігання шин

Сезонне зберігання шин і дисків може знадобитися кожному автомобілісту, який піклується про свій автомобіль і регулярно здійснює заміну літньої гуми на зимову та навпаки. Безумовно, зберігати покришки у будинку чи квартирі – це не найкращий варіант, тому доводиться шукати доступну та недорогу альтернативу.
Одним з варіантів є зберігання гуми у спеціальних складських комплексах, які включають:

 • гаражі;
 • бокси;
 • контейнери;
 • закриті склади тощо.

Наявність власного сховища дає автовласнику багато переваг, але для повного розкриття потенціалу приміщення потрібно трохи планування та організації.

Універсальність та практичність

Як максимально корисно використовувати складські потужності, щоб не переплачувати за зайву площу, але при цьому ефективно розмістити у складі максимум майна?
Хитрість полягає в тому, щоб своєчасно «перемикатися» між речами, які у вас вже знаходяться у сховищі, а не потрапляти у поширену пастку, коли ви просто заповнюєте одиницю зберігання, а потім «забуваєте» про її вміст.
Давайте, наприклад, докладніше розглянемо, які речі краще зберігати взимку крім літніх покришок:

  • Туристичне обладнання.

Навряд чи багато хто з вас ризикне відправитися в похід у розпал зими, тому туристичне обладнання та спорядження для кемпінгу, яке займає багато місця, краще запакувати та безпечно зберігати у складі чи контейнері. Ваше цінне спорядження не заважатиме, воно збережеться в цілісності та безпеці протягом усієї зими, а навесні буде готове до нових пригод.

  • Літній одяг.

Тепер, коли довгі теплі літні дні залишилися лише в далекому спогаді, ми навряд чи носитимемо наші гарні літні сукні, пляжні шорти та футболки. Гардероби більшості людей явно не бездонні, тож чому б не звільнити місце для ваших товстих вовняних джемперів та іншого зимового одягу, використовуючи свій власний склад для зберігання літнього одягу. Ви здивуєтеся, наскільки легше знайти, коли ваші шафи не захаращені.

  • Спортивне обладнання.

Деякі види спорту підходять виключно для літа, тому волейбольні сітки, ракетки для великого тенісу, велосипеди, гойдалки, байдарки чи каяки найкраще перемістити на склад зберігання. Хоча це може здатися очевидним рішенням, багато людей не беруть до уваги подібну перевагу власного сховища.

  • Садові меблі.

Немає нічого приємнішого, ніж барбекю, кілька напоїв та вечір спілкування у саду з друзями влітку. На жаль, барбекю у розпал зими не має такої ж привабливості. Подушки та садові меблі не призначені для того, щоб сидіти на холоді та вогкості, але вони можуть займати багато місця у вашому будинку, особливо в більш сучасних будинках, де місця для зберігання практично немає.

Якщо ви один із клієнтів компанії TetrisBOX, то чому б не перемістити свої садові подушки та меблі на зиму у відсік для зберігання речей. Ви будете вражені тим, скільки місця заощадите, і як це вплине на комфорт у будинку.

Блог
Підтримка ЗСУ

Підтримати ЗСУ можна донатом в один із фондів: https://u24.gov.ua/ https://prytulafoundation.org/ https://savelife.in.ua/

Дізнатись детальніше
Як зняти гараж в Києві?

Компанія TetrisBOX пропонує затребувані послуги зберігання особистих речей та іншого майна приватних осіб та організацій у Києві та…

Дізнатись детальніше
Як зберігати шини?

Як зберігати шини Багато автовласників стикаються з проблемою зберігання покришок на свій автомобіль, а також запчастин, килимків із…

Дізнатись детальніше
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top