Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Оренда складу для інтернет-магазинів

Затребувана послуга для бажаючих забезпечити надійне зберігання товару і особистих речей

Продаж різних товарів через інтернет магазини передбачає наявність відповідних складських приміщень для зберігання одержуваних і вантажів, що відправляються. Компанії, у яких відсутні власні площі, вигідно користуються послугою оренди. Доступна за вартістю оренда дозволяє не тільки комерційним організаціям, але також індивідуальним підприємцям і приватним особам займати склади, бокси, контейнери та гаражі під розміщення всіляких предметів. Тісно співпрацюючи з високопрофесійною компанією TetrisBOX , можна значно підвищити ефективність логістичних процесів.

Вигідне використання наданих в оренду приміщень

Замовникам послуги оренди надаються в користування теплі, чисті і сухі приміщення. Підтримка оптимального мікроклімату забезпечується за рахунок безперебійної праці всіх функціональних систем, включаючи опалення та вентиляцію. Площа приміщень складає від 1 до 150 м2, надійна охорона гарантує повне збереження розміщуваних товарів.

Переваги взаємодії з компанією з питань оренди складів:

  • забезпечення цілодобового доступу до будь-якого приміщення;
  • використання якісного відеоспостереження;
  • зручне місце розташування складів з гарною транспортною розв’язкою.

Кваліфікований персонал допомагає замовникам раціонально використовувати корисний простір, здійснює доставку, навантаження і розвантаження товарів, що реалізуються.

На вартість оренди складу для інтернет магазину впливають займана площа і терміни зберігання. Цінові показники можна самостійно розрахувати на сайті за допомогою онлайн-калькулятора , що працює в автоматичному режимі. Ціни є прийнятними для клієнтів, гармонійно поєднуються з високою якістю обслуговування, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Якісне вирішення питань, пов’язаних з рухом вантажів

На займаних площах компактно розміщується побутова техніка, особисті речі та одяг, домашні та офісні меблі. Багато хто віддає перевагу використовувати склади для зберігання автомобільних шин, дисків і запасних частин. Приміщення ідеально підходять для розміщення спортивного інвентарю, зберіганню документації та різних видів офісної техніки.

Грамотно організована робота компанії TetrisBOX включає в себе використання єдиної інформаційної мережі, що дозволяє координувати всі наявні підрозділи. Завдяки такому підходу істотно підвищується якісний рівень пропонованих послуг. Великі партії товару обробляються без будь-яких проблем.

Фахівці компанії займаються складською логістикою, допомагаючи клієнтам успішно справлятися зі зростаючbv товарообігом. Зв’язатися з менеджерами можна в будь-який зручний момент, заявки на оренду оформляються в найкоротші терміни. В процесі надання послуги застосовуються сучасні технічні засоби, що підвищують продуктивність логістичних процедур.

Максимально зручна взаємодія з надійним виконавцем послуги

Компанія запрошує до взаємовигідної співпраці всіх бажаючих. Кожен клієнт гідно оцінює особливості індивідуального підходу, уважні співробітники враховують всі актуальні вимоги і побажання. У компанії діють спеціальні пропозиції для постійних клієнтів, формуються найбільш комфортні цінові умови. Приймаючи рішення орендувати значний за розмірами склад або приміщення з досить невеликою площею, замовники послуги роблять самий правильний вибір!

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type