markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Оренда складу для інтернет-магазинів

Затребувана послуга для бажаючих забезпечити надійне зберігання товару і особистих речей

Продаж різних товарів через інтернет магазини передбачає наявність відповідних складських приміщень для зберігання одержуваних і вантажів, що відправляються. Компанії, у яких відсутні власні площі, вигідно користуються послугою оренди. Доступна за вартістю оренда дозволяє не тільки комерційним організаціям, але також індивідуальним підприємцям і приватним особам займати склади, бокси, контейнери та гаражі під розміщення всіляких предметів. Тісно співпрацюючи з високопрофесійною компанією TetrisBOX , можна значно підвищити ефективність логістичних процесів.

Вигідне використання наданих в оренду приміщень

Замовникам послуги оренди надаються в користування теплі, чисті і сухі приміщення. Підтримка оптимального мікроклімату забезпечується за рахунок безперебійної праці всіх функціональних систем, включаючи опалення та вентиляцію. Площа приміщень складає від 1 до 150 м2, надійна охорона гарантує повне збереження розміщуваних товарів.

Переваги взаємодії з компанією з питань оренди складів:

  • забезпечення цілодобового доступу до будь-якого приміщення;
  • використання якісного відеоспостереження;
  • зручне місце розташування складів з гарною транспортною розв’язкою.

Кваліфікований персонал допомагає замовникам раціонально використовувати корисний простір, здійснює доставку, навантаження і розвантаження товарів, що реалізуються.

На вартість оренди складу для інтернет магазину впливають займана площа і терміни зберігання. Цінові показники можна самостійно розрахувати на сайті за допомогою онлайн-калькулятора , що працює в автоматичному режимі. Ціни є прийнятними для клієнтів, гармонійно поєднуються з високою якістю обслуговування, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Якісне вирішення питань, пов’язаних з рухом вантажів

На займаних площах компактно розміщується побутова техніка, особисті речі та одяг, домашні та офісні меблі. Багато хто віддає перевагу використовувати склади для зберігання автомобільних шин, дисків і запасних частин. Приміщення ідеально підходять для розміщення спортивного інвентарю, зберіганню документації та різних видів офісної техніки.

Грамотно організована робота компанії TetrisBOX включає в себе використання єдиної інформаційної мережі, що дозволяє координувати всі наявні підрозділи. Завдяки такому підходу істотно підвищується якісний рівень пропонованих послуг. Великі партії товару обробляються без будь-яких проблем.

Фахівці компанії займаються складською логістикою, допомагаючи клієнтам успішно справлятися зі зростаючbv товарообігом. Зв’язатися з менеджерами можна в будь-який зручний момент, заявки на оренду оформляються в найкоротші терміни. В процесі надання послуги застосовуються сучасні технічні засоби, що підвищують продуктивність логістичних процедур.

Максимально зручна взаємодія з надійним виконавцем послуги

Компанія запрошує до взаємовигідної співпраці всіх бажаючих. Кожен клієнт гідно оцінює особливості індивідуального підходу, уважні співробітники враховують всі актуальні вимоги і побажання. У компанії діють спеціальні пропозиції для постійних клієнтів, формуються найбільш комфортні цінові умови. Приймаючи рішення орендувати значний за розмірами склад або приміщення з досить невеликою площею, замовники послуги роблять самий правильний вибір!

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top