Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Що таке сезонне зберігання шин?

 

Чому вам потрібний особистий гараж для зберігання шин, зняти в оренду який пропонує сервіс TetrisBOX у Києві та Львові? Це оптимальне рішення для більшості автолюбителів, які ще не придбали або навіть не планують купувати гараж у столиці.

По-перше, це досить дорого, а по-друге, дуже рідко виходить знайти підходящий гараж недалеко від місця проживання. У великих містах – це справжнісінька проблема, для якої, на щастя, вже є найкраще вигідне рішення.

Оренда складу TetrisBOX для зберігання речей, особистого майна, покришок, автозапчастин та автомобільних аксесуарів дозволить вам не турбуватися про їх збереження та безпеку. Ви завжди зможете підібрати складські приміщення за найближчою адресою та за необхідності пересилати майно через відділення Нової пошти, розташовані неподалік.

Важливість правильно організованого сезонного зберігання шин

Сервіс зберігання речей TetrisBOX дозволить вам створити ідеальні умови для зберігання покришок, які не використовуються у певні сезони. Взимку ви зможете зберігати в боксах літні шини, а влітку відповідно зимові.

Як підготувати шини до сезонного зберігання? Після демонтажу покришок у вулканізаційній майстерні, фахівці рекомендують ретельно вимити та висушити шини. Це необхідно для видалення бруду, а також спеціального мастила, яке використовується на СТО при знятті покришок з дисків.

Не потрібно витрачатися на спеціальні засоби для миття шин, пам’ятаючи про те, що агресивні хімічні засоби можуть зруйнувати гуму. Камені, які можуть бути в канавках протектора, повинні бути видалені. Додатково можна використовувати спеціальний консервант для захисту поверхні гуми.

Якщо комплект шин зберігається на дисках, метал також необхідно ретельно вимити та висушити. Пам’ятайте, що засоби для чищення алюмінієвих дисків містять їдкі речовини – використовуйте їх так, щоб уникнути попадання на шкіру і особливо у вічі.

Після миття та сушіння шин варто використовувати спеціальний засіб для догляду та захисту дисків від корозії. Те ж саме стосується і сталевих дисків, які також схильні до корозійних впливів. Якщо на них вже є корозійні нальоти, видаліть їх.

Сезонне зберігання шин використовується виключно по відношенню до нової гуми. Зверніть увагу, що фахівці не рекомендують зберігати шини у випадках:

  • Закінчений термін (шини старше 10 років потенційно небезпечні, тому перевіряйте дату виготовлення).
  • Сильний або нерівномірний знос протектора (відбувається через неправильну геометрію підвіски або інші проблеми).
  • В наявності серйозні пошкодження (порізи, внутрішні тріщини, сильні потертості, бульбашки тощо).

У всіх інших випадках покришки можна зберігати, обмеживши контакт гуми з ультрафіолетом, хімічними засобами, уникаючи механічних напруг. Бажано використовувати спеціальні чохли для зберігання, які забезпечують максимальний захист від зовнішніх факторів.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type