Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Що таке сезонне зберігання шин?

 

Чому вам потрібний особистий гараж для зберігання шин, зняти в оренду який пропонує сервіс TetrisBOX у Києві та Львові? Це оптимальне рішення для більшості автолюбителів, які ще не придбали або навіть не планують купувати гараж у столиці.

По-перше, це досить дорого, а по-друге, дуже рідко виходить знайти підходящий гараж недалеко від місця проживання. У великих містах – це справжнісінька проблема, для якої, на щастя, вже є найкраще вигідне рішення.

Оренда складу TetrisBOX для зберігання речей, особистого майна, покришок, автозапчастин та автомобільних аксесуарів дозволить вам не турбуватися про їх збереження та безпеку. Ви завжди зможете підібрати складські приміщення за найближчою адресою та за необхідності пересилати майно через відділення Нової пошти, розташовані неподалік.

Важливість правильно організованого сезонного зберігання шин

Сервіс зберігання речей TetrisBOX дозволить вам створити ідеальні умови для зберігання покришок, які не використовуються у певні сезони. Взимку ви зможете зберігати в боксах літні шини, а влітку відповідно зимові.

Як підготувати шини до сезонного зберігання? Після демонтажу покришок у вулканізаційній майстерні, фахівці рекомендують ретельно вимити та висушити шини. Це необхідно для видалення бруду, а також спеціального мастила, яке використовується на СТО при знятті покришок з дисків.

Не потрібно витрачатися на спеціальні засоби для миття шин, пам’ятаючи про те, що агресивні хімічні засоби можуть зруйнувати гуму. Камені, які можуть бути в канавках протектора, повинні бути видалені. Додатково можна використовувати спеціальний консервант для захисту поверхні гуми.

Якщо комплект шин зберігається на дисках, метал також необхідно ретельно вимити та висушити. Пам’ятайте, що засоби для чищення алюмінієвих дисків містять їдкі речовини – використовуйте їх так, щоб уникнути попадання на шкіру і особливо у вічі.

Після миття та сушіння шин варто використовувати спеціальний засіб для догляду та захисту дисків від корозії. Те ж саме стосується і сталевих дисків, які також схильні до корозійних впливів. Якщо на них вже є корозійні нальоти, видаліть їх.

Сезонне зберігання шин використовується виключно по відношенню до нової гуми. Зверніть увагу, що фахівці не рекомендують зберігати шини у випадках:

  • Закінчений термін (шини старше 10 років потенційно небезпечні, тому перевіряйте дату виготовлення).
  • Сильний або нерівномірний знос протектора (відбувається через неправильну геометрію підвіски або інші проблеми).
  • В наявності серйозні пошкодження (порізи, внутрішні тріщини, сильні потертості, бульбашки тощо).

У всіх інших випадках покришки можна зберігати, обмеживши контакт гуми з ультрафіолетом, хімічними засобами, уникаючи механічних напруг. Бажано використовувати спеціальні чохли для зберігання, які забезпечують максимальний захист від зовнішніх факторів.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type