Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Де зберігати речі під час здачі квартири?

Де зберігати речі під час здачі квартири?

При здачі квартири завжди виникає питання, куди ж подіти свої речі, побутову техніку та деякі меблі. Часто люди залишають меблі у сусідів або сім’ї, відвозять їх у підвал або гараж. Однак не у всіх є підвал або гараж. Та й це небезпечний варіант – через адміністративні правила безпеки, а також через можливість крадіжки або пошкодження. Те ж саме і зі зберіганням речей у сусідів. Ми не можемо бути впевнені, що у сусідської дворічної дочки раптом не прокинеться художній талант і вона не прикрасить наш новий гардероб гарними яскравими квітами.

Також поганою ідеєю може виявитися зберігання речей в родині з тваринами, якщо на час здачі квартири ви залишите свій новий шкіряне крісло а виявите його з новими прикрасами у вигляді подряпин від котячих або собачих кігтів.

Мінуси зберігання речей в підвалі або гаражі.

Таким чином, потрібно добре подумати над тим, чи є підвал або гараж, якщо він у вас є, – найкращим рішенням. Чи дійсно вони безпечні на 100%?

  • Окремий жерстяний гараж, зазвичай, не пристосований до ролі комори для старого дерев’яного комода, особистих речей, нового шкіряного крісла або цінної картини.
  • Гаражі часто бувають сирими, вони також досить брудні (збирається пил і бруд) – це не сприяє збереженню в них побутової техніки.
  • Умови в підвалах схожі, крім того, можуть з’являтися небажані гризуни, наприклад, щури або миші.

Крім перерахованих вище питань зберігання особистих речей, існує ще питання безпеки приміщення. Зазвичай ці місця ніяк не охороняються. Практично кожен житель має доступ до підвалів в блоці. Окремий гараж – теж не проблема. Але такі місця легко зламати. Гаражі і підвали також схильні до впливу погодних умов. Досить того, що почнеться сезон дощів і підвал раптово заллє дощем.

Складське приміщення – як кращий варіант!

Також потрібно стежити за тим, щоб меблі, техніка і речі зберігалися в правильних умовах, були захищені від таких факторів, як вологість, сонце і екстремальні температури. Крім того, вони повинні бути захищені від крадіжки або пошкодження. Кращим рішенням у такій ситуації буде звернутися в складське приміщення, де буде зберігатися меблі на час здачі квартири.

Звичайно, хтось може сказати, що з меблями під час здачі квартири або від’їзду можна звертатися по-іншому, наприклад, здавши її на зберігання сім’ї або друзям. Насправді таке рішення є серйозною перешкодою для ваших сусідів або близьких – меблі захаращує їх особистий простір і ускладнює використання власного обладнання. Ви також можете назавжди позбутися від меблів, наприклад, віддавши її потребують, продавши її чи викинувши на смітник – правда в тому, що меблі не найдешевша річ, і після повернення до нормального стану вона буде звичайно ще стане в нагоді.

Переваги оренди складу компанії TetrisBOX.

Оренда складу компанії TetrisBOX для самостійного зберігання може виявитися набагато дешевшим варіантом, ніж інше непотрібне вкладення. Якщо ви як і раніше хочете потім і далі користуватися своїми меблями після здачі квартири, необхідно забезпечити її надійний захист – незалежно від того, чи хочете ви зберігати її протягом декількох тижнів або місяців.

В складському приміщенні компанії TetrisBOX чистота і оптимальна температура в приміщенні є головним пріоритетом. В руках цієї компанії нічого не постраждає – м’яке крісло, побутова техніка, полюбився світильник і різьблений стіл з масивного дерева будуть у повній безпеці. Оскільки в складах TetrisBOX підтримується постійна кімнатна температура, тому не відбувається накопичення вологи. Також підтримується бездоганна чистота і заздалегідь виключається небезпека нападу шкідників.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type