Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Як розрахувати необхідне місце для складу

На перший погляд здається, що розрахунок площі оренди складських приміщень зовсім не складний. Уже після першої спроби зробити його самостійно, розумієш, наскільки це твердження не так. Але ж помилка в розрахунку потім може вилитися в чималі грошові витрати. Розібратися, як його правильно зробити, потрібно обов’язково. Наша стаття покликана допомогти вам в цьому.

Виробнича площа являє собою суму корисною і допоміжної (службової) площ. Часто невірний розрахунок загальної площі відбувається через те, що в ці дві величини забувають включити всі їх складові.

Корисна площа

До неї відносять площу, яку займатимуть зберігаються товари (будматеріали, побутова техніка, дитячі іграшки і т. Д.). Для розрахунку корисної площі потрібно врахувати:

    1. Навантаження на 1 кв. м2 приміщення т. е. квадратні метри, які займає надходить товар в день і місяць;
    2. Скільки часу на складі буде зберігатися продукція;
    3. Можна робити резервну площу на випадок непередбачених ситуацій. Можна прийняти, що її величина становить 10% від планованого обороту.

Величина відсотків в останньому пункті дана дуже приблизно. В першу чергу вони визначаються тим, реалізований конкретний товар чи ні. Якщо реалізувати його не вдалося, а нова партія вже на підході, її потрібно розмістити так, щоб склад продовжив працювати без проблем.

Допоміжна площа

В неї входять:

  • Площа для персоналу що обслуговує . Визначається покладеними за законом нормами. Її діапазон становить – від 3 м2 до 5 м2 для кожного із співробітників;
  • Площа необхідна для забезпечення вільного проїзду машин з вантажами і підіймачами, які приймають товар, потім перевозять його на зберігання. Обов’язково слід врахувати варіант приїзду двох машин одночасно. На складі має бути достатньо місця, щоб їм можна було вільно роз’їхатися;
  • Площа під інше обладнання. Вона відводиться для зберігання техніки, без якої тривала повноцінна робота складу не можлива. Також площа потрібна для зберігання швабр, відер, віників, піддонів та інших речей такого роду. Для них краще відвести окрему кімнату. Тоді бруд зі складу не зможе вплинути на функціональність згаданих інструментів.

Після того, як ви будете знати конкретне значення кожної з площ, їх слід скласти між собою. Все, виробнича площа обчислена.

Нагадаємо, що для кожної фірми або підприємства виробнича площа вимагає індивідуального розрахунку, т. К. Залежить від дуже багатьох чинників. Головне усвідомити принцип, за яким він проводиться, після цього вважати стане набагато простіше.

Можливо вас зацікавить

Якщо ви потребуєте додаткової площі для зберігання особистих речей або бізнес-майна, не потрібно займатися ніякими розрахунками. Можна все помістити на склад компанії TetrisBOX . Збереження майна і доступ до нього в режимі 24/7 гарантовані. Речі надійно охороняються і перебувають під цілодобовим відеоспостереженням. Ціна за зберігання прийнятна. Конкретну її величину, а також умови оплати та іншу інформацію по темі, можна дізнатися на відповідних сторінках сайту.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type