Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Як зняти гараж в Києві?

Компанія TetrisBOX пропонує затребувані послуги зберігання особистих речей та іншого майна приватних осіб та організацій у Києві та Львові. Якщо ви шукаєте склад чи гараж для зберігання речей під короткострокову чи тривалу оренду, ми завжди будемо раді допомогти.

Сервіс зберігання речей дозволить вам скористатися додатковими складськими площами та не турбуватися при цьому за збереження та цілісність свого особистого майна, продукції, сировини, техніки та товарів різного призначення.

Наші складські потужності знаходяться за різними адресами у столиці та у Львові неподалік відділень компанії Нова пошта. Це дасть змогу орендарю пересилати при необхідності своє майно в інше місто на найближчу адресу.

Коли це необхідно

Багато орендарів вже скористалися нашою пропозицією, знімаючи склади та гаражі для зберігання речей у таких ситуаціях, як:

  • офісний переїзд;
  • ремонт у будинку чи квартирі;
  • консервація техніки та обладнання на зиму;
  • тривале відрядження в іншу країну тощо.

Якщо у вас є дорога техніка, якщо потрібно тимчасово зберегти куплені меблі в ще недобудований будинок, якщо ви хочете забезпечити збереження особистого майна протягом максимально тривалого часу, оренда складських потужностей від нашої компанії стане оптимальним вибором.

Оренда складу TetrisBOX – це можливість скористатися різними типами приміщень за площею та розміром з урахуванням особливостей вашого особистого майна, що здається на зберігання. Але як працює сама система взяття складу в оренду?

Як це працює

Більшість складських одиниць зберігання працюють за однією схемою, яка довела свою ефективність. Як тільки ви знайдете складське приміщення або гараж для зберігання шин, наприклад, поряд з вами за однією з адрес, що пропонуються компанією TetrisBOX, ви підписуєте контракт на певний період часу.

Ваш особистий склад – це місце у сховищі, де ви зберігаєте свої речі та майно. Мінімальний термін контракту зазвичай становить один місяць, проте ми завжди готові піти назустріч клієнту, якщо це критично необхідно.

Існують деякі обмеження при користуванні послугою зберігання речей. Орендар не може жити в орендованому гаражі, а також використовувати його для ведення бізнесу безпосередньо на складі. У деяких складах не можна шуміти після 22 годин, тому, якщо ви зберігаєте в гаражі музичні інструменти вашого гурту, репетиції можна проводити лише у певний час.

Для укладання договору потрібно лише копії паспорта або ID картки з випискою про місце прописки. Також потрібний контактний номер телефону, ваша електронна пошта та список людей, які можуть користуватися орендованим боксом або гаражем.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type