Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Склад коворкінг

Оренда нерухомості під офіс або склад – це оптимальне рішення для людей, які ведуть бізнес і прагнуть до оптимізації фінансових витрат. Склад коворкінг – це унікальна можливість орендувати приміщення для зберігання речей потрібного розміру на вигідних умовах.

На коворкінг складах ви зможете зберігати:

 • меблі;
 • побутову техніку;
 • особисті речі;
 • спортивні снаряди;
 • транспорт;
 • документи;
 • офісну техніку.

Послуга складського зберігання доступна, як фізичним, так і юридичним особам. Коворкінг-склади – це сукупність складських приміщень, які відрізняються між собою габаритами та умовами зберігання. Якщо вам необхідно орендувати приміщення під склад, ви зможете зробити це на будь-який зручний період, і звільнити себе від необхідності зберігати меблі, техніку або товари для реалізації у власному будинку або гаражі.

Кому вигідний коворкінг склад

У дослівному перекладі, склад коворкінг означає «спільне зберігання», в рамках якого на одній території зосереджено кілька складських приміщень, які можуть орендувати різні люди для особистого використання.

Особливою популярністю ця послуга користується серед підприємців, власників точок реалізації різних товарів, байєрів і ін. Ці люди працюють з великими обсягами продукції, яку необхідно десь зберігати. В рамках коворкінг складу, можна підібрати відповідне приміщення та орендувати його на будь-який термін.

Крім цього, коворкінг склад зацікавлює все більшу кількість звичайних людей, які серйозно зайнялися расхламленням свого будинку або офісу. Зберігати масу речей в будинку або в робочому приміщенні дуже непросто, адже для кожної речі необхідно виділити місце, інакше, будь-яке, навіть саме затишне, простір просто перетвориться в склад.

В рамках послуги коворкінг складу, ви зможете відправити на зберігання всі непотрібні речі, меблі або техніку, і отримати можливість створити затишну атмосферу в своєму будинку або на робочому місці.

Переваги оренди коворкінг складу

Основною перевагою склад-коворкінг є можливість розміщення робочого місця з інтернет-доступом відразу біля особистого складу. Таким чином, орендар зможе вести бізнес в пішої доступності від складського приміщення, і в будь-який момент, сходити за товаром або скористатися меблями або технікою, яка знаходиться на складі.

Це дуже вигідно і зручно, особливо для ділових людей, які цінують свій час і прагнуть максимально оптимізувати робочий процес.

Якщо ви хочете орендувати складське приміщення в Україні в рамках сервісу коворкінг складу, компанія TetrisBox – до ваших послуг! Компанія пропонує в здачу теплі і сухі приміщення різної площі, які можна орендувати на будь-який термін. Крім самих складів, клієнтам TetrisBox доступні наступні послуги:

 • оптимальне розташування складу;
 • цілодобовий доступ;
 • оптимальна вартість послуги;
 • надійна охорона;
 • відеоспостереження.

Склади компанії знаходяться в великих містах України. Приміщення зосереджені в декількох районах, щоб вам було зручно добиратися з будь-якої точки вашого міста. Співробітники компанії гарантують не тільки безпечне зберігання, але також пропонують послуги доставки та вантажно-розвантажувальних робіт.

Коворкінг-склад – це сучасна послуга, яка допоможе вам звільнити житловий або робочий простір від тимчасово непотрібних речей, і заощадити кошти на покупку власного складського приміщення.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type