Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Склад коворкінг

Оренда нерухомості під офіс або склад – це оптимальне рішення для людей, які ведуть бізнес і прагнуть до оптимізації фінансових витрат. Склад коворкінг – це унікальна можливість орендувати приміщення для зберігання речей потрібного розміру на вигідних умовах.

На коворкінг складах ви зможете зберігати:

 • меблі;
 • побутову техніку;
 • особисті речі;
 • спортивні снаряди;
 • транспорт;
 • документи;
 • офісну техніку.

Послуга складського зберігання доступна, як фізичним, так і юридичним особам. Коворкінг-склади – це сукупність складських приміщень, які відрізняються між собою габаритами та умовами зберігання. Якщо вам необхідно орендувати приміщення під склад, ви зможете зробити це на будь-який зручний період, і звільнити себе від необхідності зберігати меблі, техніку або товари для реалізації у власному будинку або гаражі.

Кому вигідний коворкінг склад

У дослівному перекладі, склад коворкінг означає «спільне зберігання», в рамках якого на одній території зосереджено кілька складських приміщень, які можуть орендувати різні люди для особистого використання.

Особливою популярністю ця послуга користується серед підприємців, власників точок реалізації різних товарів, байєрів і ін. Ці люди працюють з великими обсягами продукції, яку необхідно десь зберігати. В рамках коворкінг складу, можна підібрати відповідне приміщення та орендувати його на будь-який термін.

Крім цього, коворкінг склад зацікавлює все більшу кількість звичайних людей, які серйозно зайнялися расхламленням свого будинку або офісу. Зберігати масу речей в будинку або в робочому приміщенні дуже непросто, адже для кожної речі необхідно виділити місце, інакше, будь-яке, навіть саме затишне, простір просто перетвориться в склад.

В рамках послуги коворкінг складу, ви зможете відправити на зберігання всі непотрібні речі, меблі або техніку, і отримати можливість створити затишну атмосферу в своєму будинку або на робочому місці.

Переваги оренди коворкінг складу

Основною перевагою склад-коворкінг є можливість розміщення робочого місця з інтернет-доступом відразу біля особистого складу. Таким чином, орендар зможе вести бізнес в пішої доступності від складського приміщення, і в будь-який момент, сходити за товаром або скористатися меблями або технікою, яка знаходиться на складі.

Це дуже вигідно і зручно, особливо для ділових людей, які цінують свій час і прагнуть максимально оптимізувати робочий процес.

Якщо ви хочете орендувати складське приміщення в Україні в рамках сервісу коворкінг складу, компанія TetrisBox – до ваших послуг! Компанія пропонує в здачу теплі і сухі приміщення різної площі, які можна орендувати на будь-який термін. Крім самих складів, клієнтам TetrisBox доступні наступні послуги:

 • оптимальне розташування складу;
 • цілодобовий доступ;
 • оптимальна вартість послуги;
 • надійна охорона;
 • відеоспостереження.

Склади компанії знаходяться в великих містах України. Приміщення зосереджені в декількох районах, щоб вам було зручно добиратися з будь-якої точки вашого міста. Співробітники компанії гарантують не тільки безпечне зберігання, але також пропонують послуги доставки та вантажно-розвантажувальних робіт.

Коворкінг-склад – це сучасна послуга, яка допоможе вам звільнити житловий або робочий простір від тимчасово непотрібних речей, і заощадити кошти на покупку власного складського приміщення.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type