markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Оренда складу

Багато людей на власному досвіді знають, що зберігання речей може бути дуже скрутним в умовах нестачі вільного місця вдома, в квартирі або в офісі. Якщо у вас є майно, яке тимчасово не потрібне або яким ви поки не користуєтеся, найкращим рішенням буде оренда складу.
Послуги зі зберігання речей – досить потрібний бізнес. Оренда складу дозволить перевезти непотрібне майно для тимчасового зберігання. Ваші речі будуть знаходитися в спеціальних контейнерах або боксах на території, що охороняється.
Сьогодні зняти склад в оренду можна практично у будь-якому місті України. Наша компанія пропонує найкращі умови для орендарів, які шукають місце для зберігання:

  • шин та автомобільних запчастин;
  • непотрібних дитячих речей;
  • мотоциклів та велосипедів;
  • диванів та інших меблів;
  • офісної техніки тощо.

Незалежно від типу та габаритів вашого майна, ми підберемо оптимальну площу складу, яка може становити до 150 квадратних метрів.

Особливості послуги «оренда складу»

Безумовно, потенційних клієнтів цікавлять питання, пов’язані з організацією процедури зберігання речей. Когось турбує організація охорони, а хтось переживає за цілісність техніки через можливу корозію.
Хто може орендувати склад у нашій компанії? Ми пропонуємо оренду як для фізичних, так і для юридичних осіб без обмежень. Щодо варіантів розмірів боксів, то можна підібрати площу в діапазоні від одного до 150 квадратних метрів.
При цьому є можливість орендувати будь-яку необхідну кількість окремих контейнерів, залежно від кількості речей і обсягів вашого майна. Існує також можливість поєднати кілька окремих боксів в один загальний або зонувати один великий контейнер.
Ви можете замовити послугу оренди складу на строк від одного тижня та більше. Оренду можна продовжувати за необхідності, що досить зручно. Чим більший термін оренди, зазначений у договорі, тим вартість зберігання майна нижча.
Звертаємо увагу на той факт, що у складах підтримується постійна температура, тож навіть узимку тут відносно тепло. Контейнери можна замовити як зі стелажами, які ви можете взяти в оренду у нашої компанії, так і при бажанні змонтувати свою систему стелажів і полиць.
До орендованого складу має доступ лише безпосередній орендар, який уклав договір із нашою компанією. Крім того, ви можете надати список довірених осіб, які зазначаються додатково під час укладання договору оренди боксу.
Звертаємо увагу, що отримати доступ до приміщень, що охороняються, можна тільки за наявності документів, що засвідчують особу. Що стосується замку, орендар може придбати його окремо в нашій компанії або будь-якому іншому спеціалізованому магазині.

Заповніть онлайн-заявку

Розкажіть більш детально про свою задачу та отримайте консультацію від спеціаліста

Це займе не більше п’яти хвилин і допоможе нам підібрати найбільш підходяще рішення

Онлайн-заявка
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top