markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Зберігання автомобільних шин Київ
Зберігання автомобільних шин Київ

До недавнього часу питання зберігання шин стосувалися лише магазинів та оптових торговців, які продають подібну продукцію автолюбителям. Не було поділу на літню та зимову гуму, а заміна шин здійснювалася виключно в міру їхнього зносу.

Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні автовласники в абсолютній більшості випадків використовують два комплекти гуми для холодного та теплого періоду року. При цьому виникає головна проблема – де і як правильно зберігати ці запчастини в період, коли вони не використовуються.

Зберігання шин у Києві сьогодні полягає не лише в тому, щоб знайти для них правильне місце, а й у тому, щоб підготувати для «консервації», забезпечивши захист від деформації та зовнішнього впливу. Багато залежить також від того, чи зберігаєте ви тільки шини або гуму, встановлену на диски.

Місце, де ви зберігаєте свій другий комплект шин, є важливим для забезпечення максимально можливого терміну експлуатації. Для зимової гуми передбачені одні умови, а літньої – інші. Дотримуватись цих правил дуже важливо, тому що в іншому випадку дуже легко пошкодити шини, наприклад деформацією, а ми знаємо, що новий комплект – це точно не малі витрати.

Як де зберігати шини — кілька варіантів на вибір

Автовласники, які мають власний гараж, особливо не морочаться питаннями пошуку місця для зберігання. І в цьому немає нічого дивного, адже гараж, що провітрюється і опалюється – відмінне місце для шин. Гума не піддається впливу сонячних променів, не втрачає своїх властивостей і характеристик, не тріскається і не кришиться.

Крім того, ви також можете зберігати шини в таких місцях, як:

  • підвал;
  • балкон або горище;
  • орендоване складське приміщення.

Останній варіант став особливо затребуваним в умовах столиці, де досить складно знайти відповідне та зручне місце для зберігання шин та дисків, а також інших автомобільних аксесуарів. Компанія TetrisBOX пропонує скористатися послугою оренди за однією з кількох адрес у Києві та Львові, обравши відповідне приміщення з опаленням або без нього.

Як правильно зберігати шини без дисків та з дисками

Якщо ви вирішили самостійно зберігати шини без дисків, дотримуйтесь рекомендацій та порад спеціалістів. Зазвичай покришки без дисків зберігаються в горизонтальному положенні один на одному в кількості 4-6 штук. Дозволяється вертикальне зберігання один з одним – і в першому, і в другому випадку бажано використовувати додатково захисні чохли.

Шини з дисками можна зберігати вертикально та горизонтально. Також можливе використання спеціальних стендів із гачками для підвішування коліс за диски. Обов’язково переконайтеся, що тиск у шині відповідає рекомендованому.

Не менш важливим, ніж вибір місця зберігання, є підготовка шин до «зимівлі». Йдеться про миття коліс, що дозволяє позбавитися від бруду, піску та інших забруднень, а також про подальше ретельне просушування.

Блог
Підтримка ЗСУ

Підтримати ЗСУ можна донатом в один із фондів: https://u24.gov.ua/ https://prytulafoundation.org/ https://savelife.in.ua/

Дізнатись детальніше
Як зняти гараж в Києві?

Компанія TetrisBOX пропонує затребувані послуги зберігання особистих речей та іншого майна приватних осіб та організацій у Києві та…

Дізнатись детальніше
Як зберігати шини?

Як зберігати шини Багато автовласників стикаються з проблемою зберігання покришок на свій автомобіль, а також запчастин, килимків із…

Дізнатись детальніше
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top