markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerЛибідська

Залізничне шосе, 25 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Відкриття нового складу у Львові

Кому цікавий сервіс зберігання речей?

Європейська мода на окремі бокси для зберігання речей дійшла і до України. Сучасні балкони в новобудовах і коридорне розміщення квартир не мають до зберігання речей, які тимчасово не потрібні, у квартирі або поруч. А таких речей може бути дійсно багато. Що вимагає зберігання найчастіше:

  • сезонні шини, авто аксесуари;
  • сезонний транспорт – санки, лижі, велосипеди;
  • речі при переїзді, що не знайшли собі місця в новій квартирі;
  • дитячі речі, в тому числі – коляски, ліжечка, манежі;
  • товар на продаж, для якого не знайшлося місця в торговому приміщенні;
  • будматеріали для підготовки до ремонту або залишилися від ремонту;
  • багато іншого.

</ ul>

Таким чином, потенційних клієнтів у сервісу зберігання речей дійсно багато – оренда невеликої комірки може врятувати чимало житлових просторів від захаращення.

Відкриття нового складу у Львові

Компаній, які пропонують такі послуги в Україні поки небагато, і практично всі вони починали свій бізнес в Києві, де багато нові послуги апріорі розвиваються швидше. Радує, що така компанія, як TetrisBOX, активно розвивається і виходить в регіони, відкриваючи нові склади. У компанії вже є успішний досвід – кілька років роботи складів в різних районах Києва та складу у Львові. Тепер прийшла черга розширюватися, і новий склад у Львові заплановано також в популярному районі, інтерес до нього вже є. Це дозволяє оптимістично дивитися на подальше відкриття подібних сервісів в інших регіонах, де така потреба не менше.

Чому варто орендувати комірку на складі?

Використання таких осередків дійсно зручно, воно дозволяє звільнити житлову площу і розмістити всі речі в надійному охороняється спеціалізованому приміщенні. Кожен клієнт отримує:

 • осередок необхідного розміру – від 1 до 150 м2;
 • цілодобовий доступ;
 • територія, що охороняється;
 • прийнятні ціни.

Знаходяться такі склади найчастіше в місцях зі зручною транспортною розв’язкою. Додатково можуть бути надані послуги вантажника, доставки та розміщення вашого вантажу. Це дійсно зручно.

Чи достатньо надійно таке зберігання?

Територія всього складу обладнана добре продуманим відеоспостереженням, без сліпих зон, на додаток до постійної охорони. Крім того, кожна клітинка має власне запірний пристрій для обмеження несанкціонованого доступу. Таким чином, зберігання всіх речей в спеціалізованому осередку – це надійний і цивілізований спосіб звільнення простору в житлових або офісних приміщеннях. Не у всіх в міських умовах є комору, а в гаражах повинні знаходиться машини, а не старі меблі.

Чи можна використовувати такі склади для бізнесу?

У сервісу зберігання речей немає обмежень на номенклатуру зберігання. Якщо вам зручно зберігати товари на окремому складі – до ваших послуг складська під охороною площа до 150 м2. Навіть при наявності власних складів такий осередок може використовуватися як тимчасовий захід, для певної категорії товарів, для запасу в межах добової витрати – наприклад, якщо основний склад знаходиться за містом.

Сервіс зберігання речей – сучасний і перспективний бізнес, який має досить довгу історію за кордоном. Чудово, що такі послуги не просто надаються, а й мають попит в нашій країні.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top