markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerЛибідська

Залізничне шосе, 25 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Відгуки наших клієнтів

Тимук Валентина

Тимук Валентина

Я хотіла дуже красивий балкон до літа, але заважали санки, тумбочки та інші речі на балконі, які хотілося кудись подіти, але я не знала куди. Я вирішила все це віддати в Тетрісбокс. Хлопці приїхали, і все самі забрали, я була задоволена. Тепер, я часто рекомендую Тетрісбокс, тому що тут є зручний під’їзд машиною, доступ 24 години і зручне місце розташування.
Сергей Твердохлеб

Сергей Твердохлеб

Початкова потреба виникла, коли потрібно було десь зберігати речі батьків. Дізналися про такий сервіс і вирішили скористатися. Нам дуже сподобався сам сервіс і то як все влаштовано на складі. Після того, використовую Тетрісбокс постійно. Я розглядаю цей сервіс як особисту кімнату, де я можу зберігати свої речі, в тому числі своє лижне обладнання. Подобається якісний підхід до клієнта, те що є охорона і місце розташування складу. Успіхів у роботі!
Мая Баклан

Мая Баклан

Орендували кілька боксів для зберігання домашніх речей та меблів на час ремонту в своїй квартирі. Дуже сподобалося розташування і чудовий менеджер. Допоміг підібрати оптимальні розміри боксів, щоб не переплачувати, ще й чекав нас всю неділю на місці, так як ми довго їхали. Усередині все чисто і добре обладнане. Однозначно рекомендую!
Казьмін Максим

Казьмін Максим

Купили квартиру, робили там ремонт і в цей час потрібно було зберігати десь речі. Скористалися сервісом Тетрісбокс. Після того, як зробили ремонт в квартирі і переїхали туди жити, все одно залишили собі склад, так як нам, насправді, дуже зручно зберігати на складі зимову гуму і всякі інші речі. Подобається те, що у мене завжди є незалежна комірка в місті куди я можу в будь-який момент заскочити і покласти або забрати речі. Тетрісбокс – це насправді дуже зручно, рекомендую.
Віталій

Віталій

Вирішили в квартирі зробити капітальний ремонт. У нас дуже багато речей, тому взяли в оренду бокс для їх тимчасового зберігання. Бокс розташований в зручному місці, перевіз речей не зайняв багато часу. Загалом все склалося краще нікуди, і ремонт зробили і речі зберегли в цілості. Спасибі.
Катерина

Катерина

Робили ремонт в квартирі, так що потрібно було речі перенести в надійне місце. Вибрали саме цю компанію, так як тут найвигідніші пропозиції по оренді складу. Результатом залишилися задоволені. Рекомендую!
Марія

Марія

Користуюся послугами даної компанії вже протягом двох років, ми у них орендуємо приміщення для зберігання непотрібних речей і автомобільні зимові шини. Мені подобається у них доступні ціни і адекватна підтримка, відповідають на будь-які питання оперативно і надають підтримку 24/7. В цілому я задоволений, компанію можу сміливо рекомендувати.
Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top