Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітрофлотський, 64
Київ, пр-т Повітрофлотський, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Перемоги, 67
Київ, пр-т Перемоги, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Атрибути для кемпінгу і активного відпочинку: де зберігати

Кожен любитель активного способу життя та відпочинку на природі має у своєму арсеналі необхідне обладнання. Найпоширенішими речами та засобами для туризму та кемпінгу виступають намети, надувні матраци, складні стільці та крісла, надувні човни, а також багато супутніх предметів: посуд, інвентар для полювання або риболовлі, спорту, весла, спальні мішки, спеціальний одяг для кемпінгу і туризму.

Популярні, але не завжди зручні місця для зберігання

Логічно, що при наявності численних і не дуже речей для активного відпочинку постає питання про їх зберігання, і тут люди дуже винахідливі, але не завжди обрані способи зберігання виступають оптимальними, і практично для кожного можна назвати істотні мінуси:

  • Зберігання будинку. У маленькій квартирі особливо не хочеться зайвих речей і захаращення простору, адже кожен метр площі на рахунку, крім цього, різний інвентар може виглядати в житловому просторі не дуже естетично. Але навіть якщо Ви – господар досить великої житлоплощі, не завжди може знайтися відповідне приміщення для зберігання інвентарю, яке можна було б зайняти без невдоволення з боку інших членів сім’ї та зі збереженням достатньої вільної площі.
  • Зберігання на дачі. Найчастіше Ви будете витрачати додатковий час, щоб доїхати та забрати потрібний інвентар. Наприклад, Ви знаходитесь вдома, а друзі незаплановано пропонують Вам виїхати на природу. До того ж не кожна дача має достатній ступінь захисту від непрошених гостей, і, можливо, доведеться побоюватися за збереження речей.
  • Зберігання в гаражі. Сторонні речі в спеціально відведеному для автомобіля місці можуть заважати Вам і займати багато місця, також навряд чи Вам захочеться випадково зачепити машину при паркуванні.
  • Зберігання у друзів. В цьому випадку до всіх перерахованих вище мінусів можете додати ще й фактор того, що далеко не завжди зберігання буде зручно для знайомого і членів його сім’ї. Проблем може додатися.

TetrisBOX – оптимальний сучасний сервіс для зберігання

Щоб уникнути описаних вище мінусів і незручностей, можна скористатися прогресивним і завжди актуальною пропозицією від компанії TetrisBOX , таким як сервіс зберігання речей, ідея створення якого дійсно практична і допоможе кожному розмежувати простору для життя і зберігання. Даний сервіс може вирішити питання зберігання будь-якого інвентарю та обладнання жителів таких міст як Київ і Львів, а умови зберігання зрозумілі і максимально зручні для користувачів.

Кращі умови зберігання речей та інвентарю

Не завжди для зберігання потрібно оренда складу, яка також надається сервісом, а ось ергономічні і повністю безпечні бокси стануть відмінним варіантом для зберігання практично чого завгодно. Уявіть, що замість того, щоб в поспіху згортати можливо не дуже чистий намет і складати інше обладнання в спробі занести його в квартиру або гараж, Ви можете спокійно покласти його в спеціальний бокс.

Вибираючи TetrisBOX для зберігання намети і інших атрибутів кемпінгу, за приємною ціною Ви отримаєте можливість розмістити речі в теплому і сухому, надійному боксі площею від 1м2 зі зручним розташуванням і сервіс, що містить цілодобовий доступ до приміщення з відеоспостереженням і охороною.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type