Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Атрибути для кемпінгу і активного відпочинку: де зберігати

Кожен любитель активного способу життя та відпочинку на природі має у своєму арсеналі необхідне обладнання. Найпоширенішими речами та засобами для туризму та кемпінгу виступають намети, надувні матраци, складні стільці та крісла, надувні човни, а також багато супутніх предметів: посуд, інвентар для полювання або риболовлі, спорту, весла, спальні мішки, спеціальний одяг для кемпінгу і туризму.

Популярні, але не завжди зручні місця для зберігання

Логічно, що при наявності численних і не дуже речей для активного відпочинку постає питання про їх зберігання, і тут люди дуже винахідливі, але не завжди обрані способи зберігання виступають оптимальними, і практично для кожного можна назвати істотні мінуси:

  • Зберігання будинку. У маленькій квартирі особливо не хочеться зайвих речей і захаращення простору, адже кожен метр площі на рахунку, крім цього, різний інвентар може виглядати в житловому просторі не дуже естетично. Але навіть якщо Ви – господар досить великої житлоплощі, не завжди може знайтися відповідне приміщення для зберігання інвентарю, яке можна було б зайняти без невдоволення з боку інших членів сім’ї та зі збереженням достатньої вільної площі.
  • Зберігання на дачі. Найчастіше Ви будете витрачати додатковий час, щоб доїхати та забрати потрібний інвентар. Наприклад, Ви знаходитесь вдома, а друзі незаплановано пропонують Вам виїхати на природу. До того ж не кожна дача має достатній ступінь захисту від непрошених гостей, і, можливо, доведеться побоюватися за збереження речей.
  • Зберігання в гаражі. Сторонні речі в спеціально відведеному для автомобіля місці можуть заважати Вам і займати багато місця, також навряд чи Вам захочеться випадково зачепити машину при паркуванні.
  • Зберігання у друзів. В цьому випадку до всіх перерахованих вище мінусів можете додати ще й фактор того, що далеко не завжди зберігання буде зручно для знайомого і членів його сім’ї. Проблем може додатися.

TetrisBOX – оптимальний сучасний сервіс для зберігання

Щоб уникнути описаних вище мінусів і незручностей, можна скористатися прогресивним і завжди актуальною пропозицією від компанії TetrisBOX , таким як сервіс зберігання речей, ідея створення якого дійсно практична і допоможе кожному розмежувати простору для життя і зберігання. Даний сервіс може вирішити питання зберігання будь-якого інвентарю та обладнання жителів таких міст як Київ і Львів, а умови зберігання зрозумілі і максимально зручні для користувачів.

Кращі умови зберігання речей та інвентарю

Не завжди для зберігання потрібно оренда складу, яка також надається сервісом, а ось ергономічні і повністю безпечні бокси стануть відмінним варіантом для зберігання практично чого завгодно. Уявіть, що замість того, щоб в поспіху згортати можливо не дуже чистий намет і складати інше обладнання в спробі занести його в квартиру або гараж, Ви можете спокійно покласти його в спеціальний бокс.

Вибираючи TetrisBOX для зберігання намети і інших атрибутів кемпінгу, за приємною ціною Ви отримаєте можливість розмістити речі в теплому і сухому, надійному боксі площею від 1м2 зі зручним розташуванням і сервіс, що містить цілодобовий доступ до приміщення з відеоспостереженням і охороною.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type