Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Де зберігати речі у Києві?

Компанія TetrisBOX пропонує скористатися затребуваною послугою тимчасового чи постійного зберігання речей у Києві та Львові. Якщо ви шукаєте складське приміщення або гараж для зберігання речей та хочете взяти його в короткострокову або тривалу оренду, ми завжди до ваших послуг.

Наші складські приміщення знаходяться у столиці та у Львові неподалік відділень Нової пошти. Це досить зручно, тому що дозволяє вам пересилати та отримувати свої речі у разі потреби. Склади знаходяться за різними адресами, тому ви завжди зможете підібрати найзручніший для вас варіант.

Чому це вигідно

Сервіс зберігання речей TetrisBOX – це дійсно зручно та вигідно для орендарів. Склади тривалого зберігання є далеко не новим бізнесом: у Європі та США він успішно працює вже кілька десятків років. В Україні ці послуги тільки починають розвиватися, проте вже можна говорити про великий потенціал даної ніші.

Для чого потрібні склади зберігання? Звичайно, для тимчасового або довгострокового розміщення в них:

  • якихось особистих речей;
  • офісне майно;
  • товарів та продукції;
  • автозапчастин;
  • архівів та документації;
  • техніки та обладнання;
  • меблів та багато іншого.

Затребуваність у подібних місцях зберігання може виникнути у кожного. Оренда складу TetrisBOX потрібна бізнесу, власникам якого потрібні додаткові складські приміщення під продукцію. Приватним особам необхідно десь зберігати сезонне приладдя або меблі при оренді та здачі квартир та будинків. Підприємства та організації можуть використовувати такі площі для зберігання будь-якого майна, включаючи транспорт.

Якщо у вас невеликий бізнес (СТО, інтернет магазин), якщо ви бажаєте забезпечити збереження цінного великогабаритного майна, яке не міститься в квартирі, якщо у вашому офісі ремонт або перепланування, якщо ви займаєтеся великими поставками продукції і шукаєте великі за обсягом охоронювані склади, наша пропозиція буде актуальною та затребуваною.

Надійність, безпека, безпека

Для будь-якого власника чи бізнесмена збереження та безпека майна є пріоритетом. Причому це стосується як найбільших гравців ринку, що займаються океанськими перевезеннями та постачанням продукції на вітчизняний ринок, так і звичайних клієнтів, які бажають знайти для свого майна надійне місце тимчасового зберігання.

При цьому основними пріоритетами при пошуку є не лише безпека та збереження протягом певного часу, але й зручність користування, простий доступ у будь-який час, доступність оренди складських приміщень.

Саме цим вимогам відповідає новий напрямок вітчизняного бізнесу – відповідальне зберігання речей і майна на цілодобових складах, що охороняються.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type