Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Як зберігати шини?

Як зберігати шини

Багато автовласників стикаються з проблемою зберігання покришок на свій автомобіль, а також запчастин, килимків із салону та іншого автоприладдя та аксесуарів. Особистих гаражів у користуванні мало, тому автолюбителі змушені шукати рішення щодо тривалої оренди в гаражних кооперативах, наприклад.

Але що робити, якщо ви так і не змогли знайти гараж для зберігання шин та іншого приладдя? Бувають ситуації, коли ви знаходите гараж, але він розташований дуже далеко від місця проживання, що досить незручно.

Вихід є – це оренда складу TetrisBOX у Києві та Львові від нашої компанії. Ми пропонуємо гаражі та бокси будь-якої площі, які можна використовувати не тільки для сезонного зберігання покришок, а й вашого транспортного засобу.

Сервіс зберігання речей та майна може бути цікавим власникам таких транспортних засобів, як:

  • легкові автомобілі;
  • дома на колесах;
  • мотоцикли та квадроцикли;
  • мопеди;
  • велосипеди і таке інше.

Наші складські приміщення здаються у столиці та у Львові за різними адресами. Гаражі розташовані недалеко від відділень Нової пошти, тому не важко буде при необхідності організувати пересилання речей за новою адресою.

Чому потрібно правильно зберігати резину

Як правильно зберігати шини, щоб зберегти їх геометрію та робочі характеристики на максимально тривалий період, а також забезпечити безпеку при повсякденному використанні у відповідні сезони? Чому грамотне зберігання шин таке важливе?

Переважна більшість українських водіїв використовують два комплекти шин: літні та зимові. Коли один комплект шин починає напружений сезон, інший комплект потрібно правильно зберігати.

Чи потрібні автомобільним шинам відповідні умови при сезонному зберіганні? Безперечно! Неправильне зберігання шин може призвести до їх деформації та серйозних пошкоджень, що унеможливить їх використання в наступному сезоні. Ви повинні пам’ятати, що шини не дешеві. І саме тому їх треба правильно доглядати. Тому важливо не тільки те, які шини ви купуєте, а й те, як ви їх зберігаєте.

Особливості зберігання шин

Матеріал, з якого виготовлені автомобільні шини, тільки на вигляд дуже міцний. Насправді він чутливий до низки чинників, здатних безповоротно пошкодити його. Тому безпечне зберігання шин повинно виключати фактори, небезпечні для шин.

Звертайте увагу на такі нюанси:

  • Шини не повинні контактувати з мастильними матеріалами, моторними оліями, трансмісійними оліями та іншими робочими рідинами.
  • Шини повинні бути захищені від контакту з хімічними речовинами – розчинниками, бензином, дизельним паливом тощо.
  • Шини не можна зберігати поблизу джерел тепла, наприклад, пічки в підвалі будинку або труб центрального опалення в підвалі багатоквартирного будинку. Це може спричинити їхню деформацію.
  • Шини не повинні піддаватися впливу прямих та тривалих сонячних променів, оскільки УФ-випромінювання прискорює старіння гуми.

Крім того, покришки повинні бути захищені від вогню та гострих предметів. Ніщо не повинно ставитися на шини або підтримуватись ними.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type