Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Критерії вибору складу для зберігання речей

Займаючись побутовими справами або організовуючи переїзд в зв’язку з покупкою житла, наприклад, нерідко можна зіткнутися з проблемою браку місця для зберігання нових і старих речей (шин, дисків, меблів, спортивного інвентарю, побутових приладів тощо), тобто зіткнутися з необхідністю оренди складу для вирішення господарських завдань.

Незважаючи на те, що складів і складських господарств сьогодні не так вже й мало, їх правильний вибір для подібних потреб зовсім не виглядає простим і тривіальним завданням, хоча воно цілком вирішуване.

Чому знайти склад для зберігання побутового майна буває важко?

Основна проблема у тих, хто шукає – це те, що всі склади зазвичай пристосовані для вирішення лише своїх специфічних завдань – постачальницьких, торговельних, логістичних, розподільчих, митних і т.д.

За своїм призначенням всі сучасні склади найчастіше призначені для зберігання продовольчих, непродовольчих, фармацевтичних та багатьох інших видів вузького товарного асортименту, тому їх приміщення повинні відповідати своїм специфічним вимогам і мати відповідне обладнання.

Тому всі ці склади, адреси яких легко можна знайти в інтернет, просто розраховані на особливу клієнтуру і Вам навряд чи вдасться з ними знайти спільну мову, а на переговори з ними піде чимало часу.

І до того ж всі найбільші і зручні складські комплекси поблизу можуть бути відсутніми, тому перевезти на них свій вантаж цілком може бути не швидкою і навіть зовсім не дешевою справою. Великі і сучасні складські комплекси розташовані, як правило, на околицях великих мегаполісів і в великих промислових зонах, куди дістатися на громадському або навіть особистому транспорті не завжди легко і зручно.

Що можна порадити людям, кому просто потрібно знайти на час невелике приміщення для зберігання їх побутових речей в зв’язку з ремонтом, переїздом або просто раптово виниклою необхідністю?

Але якщо ви проживаєте, наприклад, в столиці України – місті Київ, або, наприклад, у Львові, то Вам може допомогти компанія TetrisBOX. Ця компанія існує на ринку вже більше 3-х років, сьогодні просуває відмінний сервіс зберігання бізнес-майна та будь-яких особистих речей, який відмінно пристосований для вирішення саме таких подібних проблем.

Компанія пропонує для побутових складських потреб сухі, чисті, теплі та охоронювані приміщення, для того щоб зберігати в них меблі, побутову техніку, спортивний інвентар, одяг, дитячі речі, автозапчастини та будь-які інші матеріали з можливістю цілодобового доступу до них.

У Києві компанія має відразу 3 своїх склади, адреси яких можна знайти її на нашому сайті, а в місті Львів склад у неї поки один. Але попит народжує пропозицію і, можливо, незабаром у компанії з’являться пропозиції і для жителів інших міст.

Переваги складського зберігання у компанії TetrisBOX

  • Зручне місце розташування. Склади компанії знаходяться в зручних місцях Києва і Львова, практично в центрі, куди легко можна дістатися не тільки на своїй машині, але і на громадському транспорті.
  • Зрозумілий і простий розрахунок вартості оренди. Залежно від обсягу Вашого майна і поточних потреб, компанія TetrisBOX надасть у Ваше користування складську кімнату (складський бокс) площею від 1 до 150 квадратних метрів, вартість оренди якої буде залежати від терміну оренди і зайнятої площі. Розрахунок орендної плати легко можна зробити прямо на головній сторінці сайту компанії, скориставшись її онлайн-калькулятором. Наприклад, вартість оренди 1 квадратного метра на 1 місяць у компанії сьогодні становить 350 гривень.
  • Сервісом легко і зручно користуватися. Вам просто треба залишити заявку на сайті компанії з вашим контактним телефоном і менеджер сам з Вами зв’яжеться і про все проконсультує.
  • Компанія надає цілодобовий доступ до вашого особистого боксу, для того щоб зробити сервіс максимально зручним і комфортним. Складська територія має охорону і оснащена засобами відеоспостереження, що дозволяє гарантувати високу надійність наданої послуги.
  • Всі наші склади знаходяться поруч з відділеннями Нової пошти. Це полегшить роботу інтернет магазинам та іншим підприємствам, робота яких пов’язана з відправленнями і отриманням посилок.

Компанія TetrisBOX завжди буде рада зробити Вам найбільш вигідну пропозицію і навіть організувати перевезення, відповідно до чинного пропозицією ‘Склад під ключ’.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type