Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Критерії вибору складу для зберігання речей

Займаючись побутовими справами або організовуючи переїзд в зв’язку з покупкою житла, наприклад, нерідко можна зіткнутися з проблемою браку місця для зберігання нових і старих речей (шин, дисків, меблів, спортивного інвентарю, побутових приладів тощо), тобто зіткнутися з необхідністю оренди складу для вирішення господарських завдань.

Незважаючи на те, що складів і складських господарств сьогодні не так вже й мало, їх правильний вибір для подібних потреб зовсім не виглядає простим і тривіальним завданням, хоча воно цілком вирішуване.

Чому знайти склад для зберігання побутового майна буває важко?

Основна проблема у тих, хто шукає – це те, що всі склади зазвичай пристосовані для вирішення лише своїх специфічних завдань – постачальницьких, торговельних, логістичних, розподільчих, митних і т.д.

За своїм призначенням всі сучасні склади найчастіше призначені для зберігання продовольчих, непродовольчих, фармацевтичних та багатьох інших видів вузького товарного асортименту, тому їх приміщення повинні відповідати своїм специфічним вимогам і мати відповідне обладнання.

Тому всі ці склади, адреси яких легко можна знайти в інтернет, просто розраховані на особливу клієнтуру і Вам навряд чи вдасться з ними знайти спільну мову, а на переговори з ними піде чимало часу.

І до того ж всі найбільші і зручні складські комплекси поблизу можуть бути відсутніми, тому перевезти на них свій вантаж цілком може бути не швидкою і навіть зовсім не дешевою справою. Великі і сучасні складські комплекси розташовані, як правило, на околицях великих мегаполісів і в великих промислових зонах, куди дістатися на громадському або навіть особистому транспорті не завжди легко і зручно.

Що можна порадити людям, кому просто потрібно знайти на час невелике приміщення для зберігання їх побутових речей в зв’язку з ремонтом, переїздом або просто раптово виниклою необхідністю?

Але якщо ви проживаєте, наприклад, в столиці України – місті Київ, або, наприклад, у Львові, то Вам може допомогти компанія TetrisBOX. Ця компанія існує на ринку вже більше 3-х років, сьогодні просуває відмінний сервіс зберігання бізнес-майна та будь-яких особистих речей, який відмінно пристосований для вирішення саме таких подібних проблем.

Компанія пропонує для побутових складських потреб сухі, чисті, теплі та охоронювані приміщення, для того щоб зберігати в них меблі, побутову техніку, спортивний інвентар, одяг, дитячі речі, автозапчастини та будь-які інші матеріали з можливістю цілодобового доступу до них.

У Києві компанія має відразу 3 своїх склади, адреси яких можна знайти її на нашому сайті, а в місті Львів склад у неї поки один. Але попит народжує пропозицію і, можливо, незабаром у компанії з’являться пропозиції і для жителів інших міст.

Переваги складського зберігання у компанії TetrisBOX

  • Зручне місце розташування. Склади компанії знаходяться в зручних місцях Києва і Львова, практично в центрі, куди легко можна дістатися не тільки на своїй машині, але і на громадському транспорті.
  • Зрозумілий і простий розрахунок вартості оренди. Залежно від обсягу Вашого майна і поточних потреб, компанія TetrisBOX надасть у Ваше користування складську кімнату (складський бокс) площею від 1 до 150 квадратних метрів, вартість оренди якої буде залежати від терміну оренди і зайнятої площі. Розрахунок орендної плати легко можна зробити прямо на головній сторінці сайту компанії, скориставшись її онлайн-калькулятором. Наприклад, вартість оренди 1 квадратного метра на 1 місяць у компанії сьогодні становить 350 гривень.
  • Сервісом легко і зручно користуватися. Вам просто треба залишити заявку на сайті компанії з вашим контактним телефоном і менеджер сам з Вами зв’яжеться і про все проконсультує.
  • Компанія надає цілодобовий доступ до вашого особистого боксу, для того щоб зробити сервіс максимально зручним і комфортним. Складська територія має охорону і оснащена засобами відеоспостереження, що дозволяє гарантувати високу надійність наданої послуги.
  • Всі наші склади знаходяться поруч з відділеннями Нової пошти. Це полегшить роботу інтернет магазинам та іншим підприємствам, робота яких пов’язана з відправленнями і отриманням посилок.

Компанія TetrisBOX завжди буде рада зробити Вам найбільш вигідну пропозицію і навіть організувати перевезення, відповідно до чинного пропозицією ‘Склад під ключ’.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type