Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітрофлотський, 64
Київ, пр-т Повітрофлотський, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Перемоги, 67
Київ, пр-т Перемоги, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Складська логістика

Складська логістика – перелік послуг, які дозволяють ефективно управляти запасами продукції, забезпечувати процедуру зберігання та доставки до замовника (при необхідності). Технологія управління запасами тісно пов’язана з роботою складських приміщень, що відповідають за збір, накопичення і зберігання товарів різного призначення, техніки або побутових приладів.

Функції складської логістики

Логістика складування включає в себе безліч опцій для забезпечення потреб різних категорій клієнтів. Співробітники виконують коригування асортименту відповідно до клієнтськими замовленнями. Чітке дотримання термінів при управлінні виробничим асортиментом дозволило отримати затребувану споживачами обслуговування і чітке формування замовлень.

Складська логістика відповідає за забезпечення процесу зберігання і повного складування продукції. Грамотне розміщення товарної продукції на складах дозволило скоротити часові витрати між процесом виготовлення і доставкою кінцевому споживачеві. Компанія, що надає послуги складської логістики, повинна гарантувати забезпечення оптимальних умов зберігання різних категорій товарів.

Надання логістичних послуг має на увазі використання додаткових опцій – фасування продукції, підготовка до процесу реалізації, нанесення маркувань, формування наборів і готових замовлень. Логісти відповідають за об’єднання дрібних партій у більші. Унитизация дозволяє доставляти різні обсяги вантажів певним категоріям клієнтів. За рахунок цього навіть невелика компанія може розширити перелік надаваних операцій і обслуговувати як представників малого бізнесу, які потребують своєчасної доставки малих партій, так і великих постачальників.

Кому знадобляться подібні послуги?

Послуги складської логістики оптимальні для тих компаній і індивідуальних підприємців, які не мають власних приміщень для реалізації процесу зберігання. Складська логістика здатна забезпечити потреби клієнтів при оперативному зростанні рівня товарообігу або обсягів поточного виробництва. Для багатьох великих підприємств процес зберігання на складах є оптимальною заміною звичайному процесу зберігання, який потребує будівництва та подальшому утриманні окремого приміщення під продукцію.

Як вибрати компанію, які надають складські послуги в Україні?

Широкий вибір логістичних компаній на ринку України викликає у виробника ряд супутніх питань щодо вибору відповідної організації. Від його доцільності буде залежати успіх діяльності підприємства. У великої логістичної компанії повинна бути продумана єдина інформаційна зв’язок, яка дозволить забезпечити грамотну координацію всіх наявних підрозділів. Такий підхід підвищить якість надаваних послуг, допоможе знизити шанс на виникнення спірних ситуацій при обробці великих партій товарів.

При виборі подібної організації варто враховувати наступні моменти:

  • швидкість реалізації замовлень;
  • точність при виконанні процедури по збору вантажів;
  • загальні показники ефективності та якості пропонованих операцій;
  • поточний досвід роботи в логістичній сфері.

Для оцінки даних параметрів враховуються відгуки реальних клієнтів і статистика організації. Хороша логістична компанія може запропонувати не тільки складські операції, але і послуги з транспортування вантажів різних конфігурацій.

Компанія TetrisBOX надає послуги зі зберігання особистих речей і цінного майна. Фахівці готові запропонувати послуги оренди складів боксів і теплих приміщень загальною площею від 1 до 150 кв м. Серед додаткових можливостей виступають послуги охорони, відеоспостереження. Для клієнтів забезпечується безперешкодний цілодобовий доступ з повним супроводом фахівців.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type