markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Складська логістика

Складська логістика – перелік послуг, які дозволяють ефективно управляти запасами продукції, забезпечувати процедуру зберігання та доставки до замовника (при необхідності). Технологія управління запасами тісно пов’язана з роботою складських приміщень, що відповідають за збір, накопичення і зберігання товарів різного призначення, техніки або побутових приладів.

Функції складської логістики

Логістика складування включає в себе безліч опцій для забезпечення потреб різних категорій клієнтів. Співробітники виконують коригування асортименту відповідно до клієнтськими замовленнями. Чітке дотримання термінів при управлінні виробничим асортиментом дозволило отримати затребувану споживачами обслуговування і чітке формування замовлень.

Складська логістика відповідає за забезпечення процесу зберігання і повного складування продукції. Грамотне розміщення товарної продукції на складах дозволило скоротити часові витрати між процесом виготовлення і доставкою кінцевому споживачеві. Компанія, що надає послуги складської логістики, повинна гарантувати забезпечення оптимальних умов зберігання різних категорій товарів.

Надання логістичних послуг має на увазі використання додаткових опцій – фасування продукції, підготовка до процесу реалізації, нанесення маркувань, формування наборів і готових замовлень. Логісти відповідають за об’єднання дрібних партій у більші. Унитизация дозволяє доставляти різні обсяги вантажів певним категоріям клієнтів. За рахунок цього навіть невелика компанія може розширити перелік надаваних операцій і обслуговувати як представників малого бізнесу, які потребують своєчасної доставки малих партій, так і великих постачальників.

Кому знадобляться подібні послуги?

Послуги складської логістики оптимальні для тих компаній і індивідуальних підприємців, які не мають власних приміщень для реалізації процесу зберігання. Складська логістика здатна забезпечити потреби клієнтів при оперативному зростанні рівня товарообігу або обсягів поточного виробництва. Для багатьох великих підприємств процес зберігання на складах є оптимальною заміною звичайному процесу зберігання, який потребує будівництва та подальшому утриманні окремого приміщення під продукцію.

Як вибрати компанію, які надають складські послуги в Україні?

Широкий вибір логістичних компаній на ринку України викликає у виробника ряд супутніх питань щодо вибору відповідної організації. Від його доцільності буде залежати успіх діяльності підприємства. У великої логістичної компанії повинна бути продумана єдина інформаційна зв’язок, яка дозволить забезпечити грамотну координацію всіх наявних підрозділів. Такий підхід підвищить якість надаваних послуг, допоможе знизити шанс на виникнення спірних ситуацій при обробці великих партій товарів.

При виборі подібної організації варто враховувати наступні моменти:

  • швидкість реалізації замовлень;
  • точність при виконанні процедури по збору вантажів;
  • загальні показники ефективності та якості пропонованих операцій;
  • поточний досвід роботи в логістичній сфері.

Для оцінки даних параметрів враховуються відгуки реальних клієнтів і статистика організації. Хороша логістична компанія може запропонувати не тільки складські операції, але і послуги з транспортування вантажів різних конфігурацій.

Компанія TetrisBOX надає послуги зі зберігання особистих речей і цінного майна. Фахівці готові запропонувати послуги оренди складів боксів і теплих приміщень загальною площею від 1 до 150 кв м. Серед додаткових можливостей виступають послуги охорони, відеоспостереження. Для клієнтів забезпечується безперешкодний цілодобовий доступ з повним супроводом фахівців.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top