markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Дачний інвентар, де і як його зберігати

Зберігання садового інвентарю після завершення дачного сезону – проблема, яку щорічно доводиться вирішувати більшості любителів городу. І ми не маємо на увазі щасливчиків, селища яких знаходяться під охороною, завдяки чому вони можуть спокійно залишити все інструменти та обладнання в сараї або в дачному котеджі. Йдеться про ту частку дачників, які побоюються – і не без підстав, за збереження залишених на дачі речей і змушені транспортувати їх в місто.

Де розмістити дачний інвентар на зберігання

Варіантів може бути кілька. Привезений скарб зазвичай складується:

  • в гаражах;
  • підвалах;
  • коморах;
  • на балконах.

Після цього завдання організації зберігання можна вважати виконаною – якщо вмовити себе не звертати уваги на легку захаращеність, активно використовується приміщення. Кожен раз, коли ви будете виходити на балкон, заїжджати в гараж або спускатися в підвальну комору, вам будуть потрапляти на очі і заважати руху речі, яких тут бути не повинно. Граблі, лопати, газонокосарки та інші предмети будуть заважати повноцінному використанню простору і легкий дискомфорт згодом може перерости в даний роздратування.

Захламлення – не єдина проблема, яка виникає при зберіганні дачного інвентарю в погано пристосованих для цього місцях. Сирість, властива підвальним і балконних приміщень може призвести до деформації дерев’яних елементів, утворення корозії на металевих деталях. Зіпсовані інструменти доведеться утилізувати і купувати нові екземпляри заповнюючи втрати. І якщо замінити сапку чи лопату проблеми не складе, то новий культиватор вдарить по бюджету цілком відчутно.

Підстав для пошуку альтернативного рішення більш ніж достатньо. І воно вже давно знайдено. Найбільш адекватний, комфортний і популярний спосіб організації зберігання дачних інструментів – оренда складських боксів. Всі ваші речі можна розмістити в сухому, опалювальному приміщенні, що знаходиться під цілодобовою охороною. Компанія TetrisBOX готова в будь-який момент надати вам в Києві і Львові надійний бокс з площею від 1 до 150 м2. Тут ваші речі завжди будуть в безпеці під захистом охорони і камер відеоспостереження.

Переваги зберігання дачного інструменту на складі TetrisBOX

Приймаючи рішення орендувати бокс ви отримуєте в користування особистий охороняється склад з цілодобовим доступом, розміщений в спеціалізованому приміщенні. На територію допускаються тільки орендарі. При виникненні будь-яких питань, ви завжди можете запросити запис відеоспостереження.

Безпека і збереження речей забезпечується шляхом:

  • охорони 24/7;
  • системи відеоспостереження – зовні і всередині приміщення – в коридорах;
  • пожежної сигналізації і стійок з вогнегасниками;
  • опалювальної системи і кондиціонерів – запобігають псуванню речей, захищають приміщення від вогкості і виникнення грибка.

Базову комплектацію контейнера можна доповнити розетками, стелажами, стійками, додатковим освітленням – в залежності від бажання орендаря. Для більшого спокою можна встановити особистий замок. Зберігайте речі з комфортом!

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top