markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Хелловін та атрибутика. Куди її ховати після свята?

Хелловін: краще лякати, ніж бути наляканим

Не зовсім з Америки

Дехто вважає, що Хелловін (або День усіх святих) — продукт бездумної глобалізації та орієнтації на американські цінності. Це стереотип, оскільки це кельтське темне свято. Кельти — мрійники та містики стародавньої Європи святкували зустріч із потойбічним наприкінці жовтня та назвали її Самайн. Вони вірили, що в цей час духи померлих та інші потойбічні створіння долають зазвичай непроникний бар’єр та виходять на контакт із людьми.

Англійці, а згодом американці лише успадкували у кельтів це повір’я, яке ще й додали до нього язичницький характер. У результаті християнська церква внесла корективи, призначивши День Усіх святих на 1 листопада, тобто на дату, що йде за Самайном, та припадає на 31 жовтня. Хоча кінцевий день жовтня і набув назви «напередодні Дня Усіх святих», усі пам’ятають, що саме цієї доби шанс зіткнутися з нежиттю як ніколи великий. А святих вшановують услід, якщо залишилися сили.

Як відзначити Хелловін

Для сучасних українців це кельтське свято — не привід по-справжньому очікувати на зіткнення із примарою чи упирем. Для найкреативніших з них він став можливістю самому стати нечистю. Саме в цей день можна налякати зустрічних, змусивши їх ворожити, чи не втік ти з пекла. Також 31 жовтня у Києві та Львові влаштовуються вечірки, на яких присутні можуть помірятися, хто переконливе потойбічне створення, а хто начебто виліз із поганого жаху.

Подбайте про костюм та реквізити
  • >Щоб налякати, потрібно підготуватися, з цією метою необхідно заздалегідь придбати одяг та атрибутику, які перетворять вас на бранця диявольської вічності. У моді все чорне та закритого крою. Якщо це білий одяг, не завадять симпатичні криваві плями, щоб усе було зрозуміло, що ви воскресла жертва звірячого вбивства.
  • Зрозуміло, Хелловін — це гарбузи, гарбузи та ще раз гарбузи (нескладно здогадатися, що вони символізують черепи). Ці атрибути можуть мати різні розміри та забарвлення і бути як лякаючими, так і забавними.
  • Павутина — символ тліну та занедбаності, тому перед шабашем нечисті варто її розвісити у приміщеннях, де відзначатиметься день її прориву на волю.
  • Художньо виконані ноги, що стирчать, здатні жахнути неофітів, які не знають, що таке Хелловін, хоча з ними потрібно бути обережним, аж надто вони реалістичні.
Після свята

Коли темний карнавал відгримів, усі відбоялися, окрім тих, хто краще підготувався та налякав інших сам, атрибутику треба десь залишити до наступного жовтня. Для цього можна скористатися сервісом зберігання речей, який пропонує компанія TetrisBOX. Оренда складу у цієї фірми в Україні — гарантія, що всі потойбічні атрибути доживуть до нового Хелловіна в цілості й безпеці, та тлін їх не торкнеться, і примари не віднесуть і жодна тиковка не розколеться. В результаті наступного року їх господар зможе вийняти знову актуальний реквізит з контейнера і знову поринути у світ містики та жахнути своє оточення, випустивши на волю демонів.

 

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top