markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Зберігання спорт інвентарю в TetrisBOX

Активний спосіб життя допомагає підтримувати здоров’я, зберігати красу тіла і бадьорість духу. Існує велика кількість видів спорту та хобі, що приносять позитивні емоції та є доступними для звичайних людей: велосипед, серфінг, туризм, рибалка, дайвінг, сноуборд та ін. Однак, устаткування та обладнання для них найчастіше просто не поміщається в малогабаритних квартирах наших громадян.

Склад для зберігання

Не варто відмовлятися від своїх захоплень тільки через брак місця в квартирі. Сервіс для зберігання речей пропонує послуги з розміщення будь-якого спортивного інвентарю. Це спеціальне технічно і технологічно оснащене приміщення має все необхідне для повного збереження власності населення.

Для зберігання особистих речей встановлені окремі закриті бокси, де клієнти можуть зберігати будь-яке спортивне обладнання. Всі складські споруди та стелажі відповідають нормам, встановленим для такого виду приміщень і обладнання.

Переваги зберігання на складі

До плюсів оренди складського боксу можна віднести:

  • збільшення вільного простору в квартирі;
  • збереження речей в оптимальному температурному режимі і рівні вологості, що не завжди можливо в умовах житлових приміщень;
  • цілодобова охорона та відеоспостереження;
  • безпеку від виникнення пожежі (на складі дотримуються всі норми пожежної безпеки).

Як це працює?

Щоб скористатися послугою зберігання особистих речей в компанії «Tetris Box» ви можете залишити заявку прямо сайті, і наші співробітники зв’яжуться з вами. «Tetris Box» також надає послуги з перевезення майна в складське приміщення. Навантаження, розвантаження та транспортування речей здійснюється досвідченими професіоналами, які гарантують обережну, дбайливу доставку. Скориставшись калькулятором цін і розміру клієнт має можливість попередньо розрахувати вартість послуги і замовити необхідний по габаритам автомобіль для перевезення.

Зберігання спортивного інвентарю відбувається в боксах розміром від 1м2 до 150м2. Після оформлення документів ви отримуєте цілодобовий доступ до модуля і можете розпоряджатися ним на свій розсуд в будь-який зручний для вас час.

Специфіка зберігання спортивного інвентарю

Спортивні устаткування та можна поділити на сезонні, а саме літні та зимові. Вони мають тривалий термін зберігання. Для їх якісної схоронності температура в приміщенні повинна бути в межах 12 °-18 ° С з відносною вологістю повітря 60-70%. Склад повинен бути провітрюваним і сухим.

Прилади опалення не можна розміщувати ближче 30см стелажів, між стіною і інвентарем рекомендується залишати невелику відстань, а також необхідно уникати впливу прямих сонячних променів.

індивідуальне зберігання

Компанія не контролює те, що зберігають її клієнти і не робить опис речей. Ви розміщуєте в боксах все, що вважаєте за потрібне. Ми тільки беремо відповідальність за збереження вашого майна. Складське приміщення є додатковою площею для зберігання спортивного інвентарю та спорядження. Це ідеальний варіант для складування непотрібних в даний момент речей.

Складські приміщення компанії «Tetris Box» мають зручне розташування. Ви можете залишити свої речі для зберігання на найближчому до вашого дому складі в Києві або Львові. Всі склади компанії мають комфортні під’їзди і парковки, розташовані біля великих магістралей і обладнані великими зонами для вивантаження і завантаження. Грамотні, уважні менеджери допоможуть підібрати відповідний за розмірами бокс і проконсультують по всіх питаннях, пов’язаних зі зберіганням речей.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top