Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Зберігання будівельних матеріалів

До зберігання будівельних матеріалів пред’являються цілком конкретні вимоги. Рівного майданчика поруч з об’єктом і шматка брезенту недостатньо навіть для купи щебеню. Якщо деревина, цегла або цемент в мішках залишаються тривалий час під відкритим небом, вони зіпсуються.

Як вибрати склад для будматеріалів

Не завжди можна створити умови, що підходять для зберігання, прямо на будмайданчику. Для одних матеріалів потрібен міцний майданчик з ухилом, інші потрібно складати на палети, треті не переносять морозу, доведеться організовувати опалення.

Перш, ніж починати облаштування власного складу, варто вивчити відповідні пропозиції з оренди складських приміщень. Великі компанії пропонують обладнані площі, на яких вже створені всі умови: є піддони, освітлення, опалення тощо.

Склад для будматеріалів стане в нагоді багатьом:

  • профільним магазинам для зберігання товару;
  • будівельникам і обробникам, щоб не захаращувати об’єкт;
  • тим, хто купив будматеріали про запас, але відклав роботу на деякий час;
  • приватним особам і фірмам, які хочуть продати надлишки, що залишилися після ремонту або будівництва.

Взимку ціни на будматеріали нижче, ніж влітку. Професіонали закуповують невеликі партії зі знижкою і зберігають їх, щоб заощадити. Так само роблять власники житла, які хочуть скоротити витрати на ремонт. Деякі матеріали зручніше купувати відразу, а не добирати потроху. Наприклад, відтінок штукатурної суміші або шпалер з однаковим артикулом може злегка відрізнятися в різних партіях.

Як зберігати будматеріали

Цемент і гіпс в мішках потрібно укладати на піддон, щоб відстань до землі була 150-200 мм. Допускається до десяти рядів, хрест-навхрест. Просвіт між стіною і мішками з цементом повинен бути 150 мм, для гіпсу – 500 мм. Взимку знадобиться сухе приміщення. Кожен мішок рекомендується звернути в плівку.

Для піску, щебеню та гранотсіва потрібна міцна основа з невеликим ухилом, який забезпечить відведення води. Умови зберігання цегли залежать від її виду:

  • шамотні, керамічні – складають штабелями на піддонах під тентом, потрібні просвіти для вентилювання;
  • облицювальні – тільки в приміщенні з захистом від вологи і сонця;
  • силікатні – в сухій кімнаті або під навісом в поліетилені, щоб захистити від намокання.

Незалежно від виду, цегли не можна зберігати насипом, вони втрачають міцність, розколюються, тріскаються. Мінвата повинна бути упакована в поліетилен і захована від опадів. Цей матеріал не переносить контакту з водою. Рулони можна ставити в два ряди, плити укладають стопками висотою до двох метрів.

Через високу гігроскопічність пиломатеріалів їх тримають тільки в сухих, добре вентильованих приміщеннях. Для невеликої партії, яка доставлена ​​на будмайданчик, потрібно влаштувати навіс. Щоб дошки не намокали, їх кладуть на балки. Щоб зробити вентиляційний просвіт 25 мм, використовують розпірки.

Листи гіпсокартону зберігають горизонтально на дерев’яній платформі з поліетиленовою підкладкою. Не допускається провисання країв, інакше матеріал деформується. Зверху ГКЛ також накривають шаром поліетилену. Допустима висота штабеля – 1200 мм.

Навіщо зберігати будматеріали правильно

Зіпсовані будматеріали годяться тільки на смітник. Одна добра злива, і цемент перетворюється в кам’яний моноліт, який не можна використовувати, мінвата втрачає теплоізоляційні властивості. Деревним матеріалам і дощ не потрібен, достатньо залишити їх у вологому місці без вентиляції. Дошки вберуть водяні пари, деформуються.

Вигідніше орендувати склад. Компанія TetrisBOX пропонує приміщення різного об’єму, де створені відповідні умови: є піддони, освітлення, вентилювання, захист від пожежі і навантажувально-розвантажувальна техніка.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type