markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Як пережити переїзд на іншу квартиру: корисні поради

При грамотно спланованих діях навіть такий трудомісткий процес, як переїзд, кожному буде по плечу! Найголовніше – не залишати все на останній день, коли повинна приїхати машина з вантажниками, а починати підготовку мінімум за 2-3 дні. Це дозволить впоратися з переїздом всього за один день і дозволить швидше пристосуватися до життя на новому місці.

Подбайте про транспорт і додаткових робочих руках

Відповідний по тоннажу вантажний автомобіль необхідно знайти за кілька днів до передбачуваної дати переїзду. Сьогодні існує безліч сервісів, де за лічені хвилини можна знайти безліч варіантів. Відразу уточнюйте, чи входять до переліку послуг вантажники. Також з’ясуйте, за яким тарифом – погодинну оплату або по кілометражу – розраховується вартість. Вартість переїзду в обох випадках може відрізнятися, тому обирайте більш оптимальний для себе варіант.

Навіть при наявності вантажників додаткові робочі руки ніколи не будуть зайвими, тому обов’язково заручитися допомогою родичів, друзів або колег по роботі. Двох-трьох чоловік для цього буде більш ніж достатньо.

Запасіться пакувальним матеріалом в достатній кількості

Картонні ящики, поліпропіленові мішки, щільні сміттєві пакети, папір, скотч і шпагат – цього добра повинно бути з запасом! Якщо ящиків не вистачає, їх завжди можна попросити в найближчому продуктовому магазині. Як правило, порожню тару викидають, тому продавці з радістю вам допоможуть.

Грамотно спаковуйте речі і меблі

Громіздкі корпусні меблі найкраще розібрати по частинах, щоб можна було їх легше перенести і занурити в машину. Ящики і дверці, щоб вони не заважали, обов’язково заклеюють скотчем. Що стосується стекол і дзеркал, їх обертають щільною тканиною, наприклад, пледом або покривалом, після чого перемотують скотчем або мотузками.

Одяг, домашній текстиль, м’які іграшки найкраще упаковувати в мішки або щільні пакети для сміття. При цьому найкраще заздалегідь впорядкувати ті з них, які найближчим часом не знадобляться і позначити ті, що знадобляться відразу ж. Таким же чином роблять з ящиками, в яких складені:

  • посуд;
  • лазневі приналежності;
  • медикаменти;
  • документи;
  • іграшки.

Обов’язково проставляйте мітки на тих ящиках, в яких складені предмети, що б’ються, і не забудьте попередити вантажників, щоб ті були з ними обережні.

Якщо ви розумієте, що деякі речі або меблі вам найближчим часом не знадобляться або будуть тільки перешкодою на новому місці, їх можна здати на склад тимчасового зберігання речей TetrisBOX . Це зручно з кількох причин. По-перше, щоб не переплачувати за порожнє місце на складі, можна вибрати найбільш підходящу площу; по-друге, весь цей час ваші речі будуть знаходитися постійно під охороною в сухому опалювальному складі і доступ до нього цілодобовий. На склад також можна перевезти речі, які зберігаються на балконі, щоб вони не заважали під час переїзду.

Облаштуйте на новому місці «острівець для відпочинку»

Не прагніть відразу в перший день повністю розставляти меблі і розкладати речі по місцях. Можливо, що на наступний ранок, як слід відпочивши, вдасться більш гармонійно організувати простір. У перший день досить по мінімуму облаштувати одну кімнату, щоб було спальне місце і кілька полиць для речей. Якщо, упаковуючи кухонний інвентар, ви не забули помітити посуд і все інше, що знадобиться на перших порах, то їх знайти буде простіше простого.

Ось такі основні секрети, які допоможуть грамотно організувати переїзд на нове місце проживання! Такі ж поради можна застосувати й для офісного переїзду.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top