markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Склад для антикваріату

Габаритні предмети старовини не вдасться помістити у банківському осередку або стандартному сейфі. Тому безпрограшним варіантом забезпечення безпеки майна є оренда складу для антикваріату. Приміщення відповідає суворим стандартам безпеки, має зручну локацію.

Зберігання антикваріату – послуга, яка потрібна під час від’їздів за місто, тривалих відряджень, у процесі переїзду чи ремонту. Звернутися до компанії TetrisBOX варто і в тому випадку, якщо колекціонер не бажає привертати зайву увагу зловмисників. Скористатися послугою можуть приватні особи, а також представники різних фірм – аукціонних будинків, заставних організацій, профільних магазинів.

Склад антикваріату: ставка на надійність

Зберігання антикварних меблів організоване на гідному рівні – клієнтам надаються сухі, чисті бокси зі стабільними показниками вологості та температури площею від 1 до 150 квадратних метрів. Укладання договору з компанією передбачає доступ і до інших переваг:

  • Багатоступінчаста система контролю. Несанкціоноване проникнення вандалів та злодіїв припиняється. Територія знаходиться під охороною, на об’єкті по периметру встановлено постійне відеоспостереження. Це дозволяє без побоювання розміщувати дорогий інтер’єрний декор, вінтажні меблі, ексклюзивні статуетки та раритетні вазони, художні витвори мистецтва та рідкісні видання книг.
  • Необмежений доступ. Орендар отримує доступ 24/7.
  • Всебічний сервіс. Можна скористатися професійними вантажниками, замовити послугу доставки автотранспортом.

TetrisBOX проводить постійну роботу над удосконаленням стандартів обслуговування, пропонує найкращі ціни та вигідний формат взаємодії.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top