Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Що можна зберігати в боксах і контейнерах

Багато що залежить від пропонованих умов зберігання. Адже контейнери бувають різні: герметичні і не зовсім, обладнані спеціальною технікою (наприклад, рефрижераторами) і необладнані, мають стелажі і не мають.

Що можна зберігати

Якщо заглиблюватися в питання детально, то список може вийти нескінченним, тому зупинимося лише на категоріях товарів.

  • Великогабаритні речі, присутність яких в будинку створює проблеми. До таких, перш за все, відносять зайві, але коштовні меблі. У звичайних контейнерах, які перебувають на відкритому повітрі, її зберігати не рекомендується так як герметичність неповна, може проникнути волога тощо. У герметичних боксах меблі можуть зберігатися роками.
  • Садовий і дачний інвентар: косарку, розпушувач-кріт, культиватор тощо. Речі досить цінні, на дачі їх на зиму небезпечно залишати, до себе в квартиру нести теж не те. Оренда контейнера для зберігання, мабуть, найкращий вихід.
  • Будівельні матеріали. Крім того, що там їх зберігати дуже зручно, деяким з матеріалів підвищена вологість категорично протипоказана. У герметичному боксі її немає.
  • Побутову та офісну техніку, зокрема, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, комп’ютери, принтери тощо. Все це можна розташувати найбільш оптимальним чином, якщо обладнати всередині полиці і стелажі.
  • Одяг, особливо сезонний. Точно набагато краще, ніж набивати їю до межі шафу. Те ж саме стосується іграшок і деяких з особистих речей.
  • Консерви, цукровий пісок в мішках, пляшки з напоями і інші їстівні припаси, що не псуються.

Часто бувають ситуації, коли речами однієї категорії навіть найменший контейнер не заповнений, але не зберігати ж впритул один до одного, припустимо, мішки з цементом і цукровим піском. Виходом є оснащення контейнера перегородками.

Чого в контейнерах зберігати не можна

  • Все, що заборонено до зберігання законом. Маються на увазі наркотики, зброя, вибухонебезпечні речовини. Навіть близько ні з чим подібним не зв’язуйтеся. Просто штрафом не відбутися. Працівник складу, якщо виявить, зобов’язаний донести до відповідної інстанції, інакше його визнають співучасником.
  • Горючі матеріали. Це теж зрозуміло. Для них передбачені спеціальні умови зберігання, яким і потрібно слідувати. Контейнера таким не відповідають.
  • Живі істоти. Наприклад, акваріуми з рибками, клітки з кроликами, хом’яками, інший живністю. Навіть якщо заявите, що будете за ними доглядати. Складське приміщення призначене для іншого.
  • Також заборонено все, що виділяє різкий запах, зокрема, швидкопсувні продукти: м’ясо, хліб, овочі, фрукти. Все це може стухнуть, завонятись, послужити розсадником інфекцій і хвороб.

Важливо

Послуги зі зберігання в контейнерах надає українська компанія TetrisBOX. Вона виготовляє їх самостійно і здає в оренду площі для зберігання. Базова комплектація передбачає наявність всередині контейнерів стелажів, освітлення, розеток і стійок. При необхідності можна встановити ще і додаткові. Останнє може зайняти до 5 днів. Якщо самим зрозуміти, як організувати простір усередині контейнера складно, зверніться до співробітника фірми. У них в таких справах не малий досвід.

В оренду здається площа від 1 до 150 м2. Залежно від потреб замовник разом з менеджером обирає контейнер і спосіб зберігання (на полицях, стійках і т. П.). Кожен з контейнерів замикається на замок, який пропонує компанія, але при бажанні можна повісити свій. Про умови оплати і оренди найпростіше дізнатися на відповідних сторінках сайту компанії.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type