markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Що можна зберігати в боксах і контейнерах

Багато що залежить від пропонованих умов зберігання. Адже контейнери бувають різні: герметичні і не зовсім, обладнані спеціальною технікою (наприклад, рефрижераторами) і необладнані, мають стелажі і не мають.

Що можна зберігати

Якщо заглиблюватися в питання детально, то список може вийти нескінченним, тому зупинимося лише на категоріях товарів.

  • Великогабаритні речі, присутність яких в будинку створює проблеми. До таких, перш за все, відносять зайві, але коштовні меблі. У звичайних контейнерах, які перебувають на відкритому повітрі, її зберігати не рекомендується так як герметичність неповна, може проникнути волога тощо. У герметичних боксах меблі можуть зберігатися роками.
  • Садовий і дачний інвентар: косарку, розпушувач-кріт, культиватор тощо. Речі досить цінні, на дачі їх на зиму небезпечно залишати, до себе в квартиру нести теж не те. Оренда контейнера для зберігання, мабуть, найкращий вихід.
  • Будівельні матеріали. Крім того, що там їх зберігати дуже зручно, деяким з матеріалів підвищена вологість категорично протипоказана. У герметичному боксі її немає.
  • Побутову та офісну техніку, зокрема, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі, комп’ютери, принтери тощо. Все це можна розташувати найбільш оптимальним чином, якщо обладнати всередині полиці і стелажі.
  • Одяг, особливо сезонний. Точно набагато краще, ніж набивати їю до межі шафу. Те ж саме стосується іграшок і деяких з особистих речей.
  • Консерви, цукровий пісок в мішках, пляшки з напоями і інші їстівні припаси, що не псуються.

Часто бувають ситуації, коли речами однієї категорії навіть найменший контейнер не заповнений, але не зберігати ж впритул один до одного, припустимо, мішки з цементом і цукровим піском. Виходом є оснащення контейнера перегородками.

Чого в контейнерах зберігати не можна

  • Все, що заборонено до зберігання законом. Маються на увазі наркотики, зброя, вибухонебезпечні речовини. Навіть близько ні з чим подібним не зв’язуйтеся. Просто штрафом не відбутися. Працівник складу, якщо виявить, зобов’язаний донести до відповідної інстанції, інакше його визнають співучасником.
  • Горючі матеріали. Це теж зрозуміло. Для них передбачені спеціальні умови зберігання, яким і потрібно слідувати. Контейнера таким не відповідають.
  • Живі істоти. Наприклад, акваріуми з рибками, клітки з кроликами, хом’яками, інший живністю. Навіть якщо заявите, що будете за ними доглядати. Складське приміщення призначене для іншого.
  • Також заборонено все, що виділяє різкий запах, зокрема, швидкопсувні продукти: м’ясо, хліб, овочі, фрукти. Все це може стухнуть, завонятись, послужити розсадником інфекцій і хвороб.

Важливо

Послуги зі зберігання в контейнерах надає українська компанія TetrisBOX. Вона виготовляє їх самостійно і здає в оренду площі для зберігання. Базова комплектація передбачає наявність всередині контейнерів стелажів, освітлення, розеток і стійок. При необхідності можна встановити ще і додаткові. Останнє може зайняти до 5 днів. Якщо самим зрозуміти, як організувати простір усередині контейнера складно, зверніться до співробітника фірми. У них в таких справах не малий досвід.

В оренду здається площа від 1 до 150 м2. Залежно від потреб замовник разом з менеджером обирає контейнер і спосіб зберігання (на полицях, стійках і т. П.). Кожен з контейнерів замикається на замок, який пропонує компанія, але при бажанні можна повісити свій. Про умови оплати і оренди найпростіше дізнатися на відповідних сторінках сайту компанії.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top