Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 метро Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А метро Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 метро Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 метро Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Де зберігати дитячі речі?

 

Багато сімей стикаються з проблемою зберігання дитячих речей та меблів з кімнати дитини. Діти ростуть дуже швидко, тому речі, які були ще вчора впору, сьогодні стають уже маленькими. Дитячі ліжечка для малюків вже через пару років необхідно міняти на повноцінні ліжка, а про кількість старих іграшок можна навіть не згадувати.

Виникає цілком логічне питання – де зберігати дитячі речі, які ще у непоганому стані? Викидати шкода, а пошук потенційного покупця часто займає багато часу. А раптом вони знову стануть у нагоді, якщо ви наважитеся завести ще одного малюка?

Ідеальним виходом у подібній ситуації є оренда складу TetrisBOX – затребуване рішення, яким вже скористалися десятки орендарів у Києві та Львові. Ми пропонуємо склади та гаражі за кількома адресами поблизу відділень Нової пошти.

Недорогий сервіс зберігання речей

Дитячі речі, іграшки, меблі, килими з кімнати ви завжди можете вивезти до наших складських приміщень або замовити послугу вивезення в компанії TetrisBOX. Досвідчені фахівці виїдуть за вказаною вами адресою, акуратно запакують та вивезуть речі в орендоване вами приміщення.

Ви складаєте договір, в якому зазначено мінімальний термін зберігання з можливістю продовження та помісячною оплатою. У договорі також зазначається список людей, яким буде дозволено доступ до вашого майна.

Насправді причин для оренди складу може бути безліч, і дитячі речі є лише одним із сотень і тисяч найменувань товарів та продукції, які ми зберігаємо в наших приміщеннях. Замовники орендують складські приміщення не тільки під час переїздів або для «розхламлення» свого житла.

Деякі поширені причини, через які люди беруть в оренду наші складські приміщення, включають:

 • Сезонне зберігання.
  Святкові прикраси, костюми, сезонний одяг та обладнання для газонів можуть бути відправлені на зберігання у міжсезоння.
 • Офісний переїзд.
  Якщо ваше нове приміщення поки не готове для розміщення ваших речей та майна, але вам потрібно терміново переїхати зі старого офісу, орендоване сховище стане найкращим вибором.
 • Недостатньо місця в домашній коморі.
  Багатьом не вистачає місця у будинку та квартирі для зберігання речей, якими мало користуються. Якщо ви поки що не готові з ними розлучитися та утилізувати, оренда складу в нашій компанії буде оптимальним вибором.
 • Новий член сім’ї чи гість.
  Якщо у вашому будинку з’являється нова людина, їй може знадобитися окрема кімната, яку раніше ви використовували як сховище речей. Відповідно, майно необхідно перевезти.

Є багато причин, з яких людям потрібно більше місця у своїх будинках. Якщо ви не готові викинути, продати або подарувати свої речі, збережіть їх на будь-який необхідний період. Якщо у вас вдома планується ремонт, який потребує часу та створює багато хаосу та безладдя, необхідно захистити свої речі та звільнити місце, обравши нашу пропозицію.

Крім того, орендований гараж – це завжди ідеальне місце для зберігання транспортних засобів. Якщо у вас немає місця, де ви живете, ви можете зберігати свій човен, будинок на колесах, автомобіль або мотоцикл на нашому складі.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type