markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerЛибідська

Залізничне шосе, 25 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Де зберігати дитячі речі?

 

Багато сімей стикаються з проблемою зберігання дитячих речей та меблів з кімнати дитини. Діти ростуть дуже швидко, тому речі, які були ще вчора впору, сьогодні стають уже маленькими. Дитячі ліжечка для малюків вже через пару років необхідно міняти на повноцінні ліжка, а про кількість старих іграшок можна навіть не згадувати.

Виникає цілком логічне питання – де зберігати дитячі речі, які ще у непоганому стані? Викидати шкода, а пошук потенційного покупця часто займає багато часу. А раптом вони знову стануть у нагоді, якщо ви наважитеся завести ще одного малюка?

Ідеальним виходом у подібній ситуації є оренда складу TetrisBOX – затребуване рішення, яким вже скористалися десятки орендарів у Києві та Львові. Ми пропонуємо склади та гаражі за кількома адресами поблизу відділень Нової пошти.

Недорогий сервіс зберігання речей

Дитячі речі, іграшки, меблі, килими з кімнати ви завжди можете вивезти до наших складських приміщень або замовити послугу вивезення в компанії TetrisBOX. Досвідчені фахівці виїдуть за вказаною вами адресою, акуратно запакують та вивезуть речі в орендоване вами приміщення.

Ви складаєте договір, в якому зазначено мінімальний термін зберігання з можливістю продовження та помісячною оплатою. У договорі також зазначається список людей, яким буде дозволено доступ до вашого майна.

Насправді причин для оренди складу може бути безліч, і дитячі речі є лише одним із сотень і тисяч найменувань товарів та продукції, які ми зберігаємо в наших приміщеннях. Замовники орендують складські приміщення не тільки під час переїздів або для «розхламлення» свого житла.

Деякі поширені причини, через які люди беруть в оренду наші складські приміщення, включають:

 • Сезонне зберігання.
  Святкові прикраси, костюми, сезонний одяг та обладнання для газонів можуть бути відправлені на зберігання у міжсезоння.
 • Офісний переїзд.
  Якщо ваше нове приміщення поки не готове для розміщення ваших речей та майна, але вам потрібно терміново переїхати зі старого офісу, орендоване сховище стане найкращим вибором.
 • Недостатньо місця в домашній коморі.
  Багатьом не вистачає місця у будинку та квартирі для зберігання речей, якими мало користуються. Якщо ви поки що не готові з ними розлучитися та утилізувати, оренда складу в нашій компанії буде оптимальним вибором.
 • Новий член сім’ї чи гість.
  Якщо у вашому будинку з’являється нова людина, їй може знадобитися окрема кімната, яку раніше ви використовували як сховище речей. Відповідно, майно необхідно перевезти.

Є багато причин, з яких людям потрібно більше місця у своїх будинках. Якщо ви не готові викинути, продати або подарувати свої речі, збережіть їх на будь-який необхідний період. Якщо у вас вдома планується ремонт, який потребує часу та створює багато хаосу та безладдя, необхідно захистити свої речі та звільнити місце, обравши нашу пропозицію.

Крім того, орендований гараж – це завжди ідеальне місце для зберігання транспортних засобів. Якщо у вас немає місця, де ви живете, ви можете зберігати свій човен, будинок на колесах, автомобіль або мотоцикл на нашому складі.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top