Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Де зберігати дитячі речі?

 

Багато сімей стикаються з проблемою зберігання дитячих речей та меблів з кімнати дитини. Діти ростуть дуже швидко, тому речі, які були ще вчора впору, сьогодні стають уже маленькими. Дитячі ліжечка для малюків вже через пару років необхідно міняти на повноцінні ліжка, а про кількість старих іграшок можна навіть не згадувати.

Виникає цілком логічне питання – де зберігати дитячі речі, які ще у непоганому стані? Викидати шкода, а пошук потенційного покупця часто займає багато часу. А раптом вони знову стануть у нагоді, якщо ви наважитеся завести ще одного малюка?

Ідеальним виходом у подібній ситуації є оренда складу TetrisBOX – затребуване рішення, яким вже скористалися десятки орендарів у Києві та Львові. Ми пропонуємо склади та гаражі за кількома адресами поблизу відділень Нової пошти.

Недорогий сервіс зберігання речей

Дитячі речі, іграшки, меблі, килими з кімнати ви завжди можете вивезти до наших складських приміщень або замовити послугу вивезення в компанії TetrisBOX. Досвідчені фахівці виїдуть за вказаною вами адресою, акуратно запакують та вивезуть речі в орендоване вами приміщення.

Ви складаєте договір, в якому зазначено мінімальний термін зберігання з можливістю продовження та помісячною оплатою. У договорі також зазначається список людей, яким буде дозволено доступ до вашого майна.

Насправді причин для оренди складу може бути безліч, і дитячі речі є лише одним із сотень і тисяч найменувань товарів та продукції, які ми зберігаємо в наших приміщеннях. Замовники орендують складські приміщення не тільки під час переїздів або для «розхламлення» свого житла.

Деякі поширені причини, через які люди беруть в оренду наші складські приміщення, включають:

 • Сезонне зберігання.
  Святкові прикраси, костюми, сезонний одяг та обладнання для газонів можуть бути відправлені на зберігання у міжсезоння.
 • Офісний переїзд.
  Якщо ваше нове приміщення поки не готове для розміщення ваших речей та майна, але вам потрібно терміново переїхати зі старого офісу, орендоване сховище стане найкращим вибором.
 • Недостатньо місця в домашній коморі.
  Багатьом не вистачає місця у будинку та квартирі для зберігання речей, якими мало користуються. Якщо ви поки що не готові з ними розлучитися та утилізувати, оренда складу в нашій компанії буде оптимальним вибором.
 • Новий член сім’ї чи гість.
  Якщо у вашому будинку з’являється нова людина, їй може знадобитися окрема кімната, яку раніше ви використовували як сховище речей. Відповідно, майно необхідно перевезти.

Є багато причин, з яких людям потрібно більше місця у своїх будинках. Якщо ви не готові викинути, продати або подарувати свої речі, збережіть їх на будь-який необхідний період. Якщо у вас вдома планується ремонт, який потребує часу та створює багато хаосу та безладдя, необхідно захистити свої речі та звільнити місце, обравши нашу пропозицію.

Крім того, орендований гараж – це завжди ідеальне місце для зберігання транспортних засобів. Якщо у вас немає місця, де ви живете, ви можете зберігати свій човен, будинок на колесах, автомобіль або мотоцикл на нашому складі.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type