Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Зберігання музичних інструментів

Сервіс зберігання речей допоможе забезпечити утримання особистих речей, спортивного інвентарю, зимових консервів в цілості й схоронності. Вперше ідея орендувати бокси зберігання була придумана в Америці, далі з ентузіазмом її підхопили європейські країни. В Україну мода на зберігання речей в спеціальних складах прийшла недавно, але вже завоювала велику популярність. Які переваги надає сервіс зберігання речей?

По-перше, ця послуга виручить студентів, які приїхали з передмістя. Дуже зручно зберігати речі, книги тощо, в спеціальних боксах, немає потреби постійно возити їх з передмістя в гуртожиток і назад. По-друге, цей сервіс стане в пригоді людям, що затіяли ремонт. Тільки уявіть, ви задумали оновити інтер’єр. Куди подіти меблі, предмети інтер’єру: штори тощо? Оренда складу виручить вас в цей момент. По-третє, можливо, у вас немає місця, щоб зберігати музичні інструменти. Можемо вас порадувати. Сервіс зберігання речей до ваших послуг.

Правила зберігання музичних інструментів

  • Дотримання потрібної вологості. Ви придбали інструмент? Вітаємо вас з цією чудовою покупкою. Звичайно, кожен власник хоче, щоб інструмент якомога довше залишався у відмінному стані та радував відмінними музичними характеристиками. Зберігати інструмент рекомендується при вологості 50-60 відсотків. Завжди потрібно пам’ятати, що інструменти не терплять знижену вологість. Однак краще, якщо показники вологості будуть варіюватися в межах зазначених чисел.
  • Дотримання температурного режиму. До змін температури музичні інструменти відносяться більш лояльно, ніж до характеристик вологості. Однак оптимальна температура зберігання буде дорівнювати від +10 до +20 градусів. Сильний холод не люблять вироби, покриті широким шаром лаку, тому що при низькій температурі він може відшаруватися. Як наслідок цього: або дорогий ремонт, або доведеться попрощатися з інструментом. Вироби, покриті глянцевим лаковим покриттям, не дружать з сонячними променями. Під впливом високої температури на них можуть утворитися бульбашки або інші дефекти.
  • Дотримання правил експлуатації. Хочете, щоб інструмент радував вас якомога довше? Тоді слід ретельно оберігати його від механічних впливів, ударів і т.д. Для цього необхідно придбати спеціальний чохол, який забезпечить якісне зберігання і транспортування. У зимовий час, зайшовши з вулиці, які не діставайте одразу ж інструмент з чохла, дайте йому адаптуватися до нової температури повітря. Нехай він полежить не менше ніж годину в кейсі, через час інструмент можна дістати та використовувати за призначенням.
  • Після музикування інструмент слід повісити або прибрати на місце.
  • Наступне правило: грати треба тільки чистими руками. Якщо ваш інструмент забруднився, повернути пристойний вигляд йому допоможуть спеціальні засоби для догляду.
  • Не рекомендується надовго залишати вироби в автомобілі, коли за його вікном спеку або холод.
  • Правила транспортування. Якщо з якихось причин необхідно перевезти інструмент з одного місця в інше, то слід ретельно упакувати його, щоб уникнути механічних пошкоджень.

Компанія TetrisBOX забезпечить зберігання музичних інструментів з дотриманням всіх правил. Чому необхідно вибрати нас? Переваги: ​​надійне зберігання, зручне розташування, доступна ціна, доступ до майна цілодобово, ми маємо десятки позитивних відгуків, великі площі складів.

Орендуйте приміщення, і ви будете впевнені, що ваші інструменти знаходяться в надійному місці. Ми допоможемо вам зберегти інструменти та насолоджуватися їх красивим звучанням.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type