markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Зберігання музичних інструментів

Сервіс зберігання речей допоможе забезпечити утримання особистих речей, спортивного інвентарю, зимових консервів в цілості й схоронності. Вперше ідея орендувати бокси зберігання була придумана в Америці, далі з ентузіазмом її підхопили європейські країни. В Україну мода на зберігання речей в спеціальних складах прийшла недавно, але вже завоювала велику популярність. Які переваги надає сервіс зберігання речей?

По-перше, ця послуга виручить студентів, які приїхали з передмістя. Дуже зручно зберігати речі, книги тощо, в спеціальних боксах, немає потреби постійно возити їх з передмістя в гуртожиток і назад. По-друге, цей сервіс стане в пригоді людям, що затіяли ремонт. Тільки уявіть, ви задумали оновити інтер’єр. Куди подіти меблі, предмети інтер’єру: штори тощо? Оренда складу виручить вас в цей момент. По-третє, можливо, у вас немає місця, щоб зберігати музичні інструменти. Можемо вас порадувати. Сервіс зберігання речей до ваших послуг.

Правила зберігання музичних інструментів

  • Дотримання потрібної вологості. Ви придбали інструмент? Вітаємо вас з цією чудовою покупкою. Звичайно, кожен власник хоче, щоб інструмент якомога довше залишався у відмінному стані та радував відмінними музичними характеристиками. Зберігати інструмент рекомендується при вологості 50-60 відсотків. Завжди потрібно пам’ятати, що інструменти не терплять знижену вологість. Однак краще, якщо показники вологості будуть варіюватися в межах зазначених чисел.
  • Дотримання температурного режиму. До змін температури музичні інструменти відносяться більш лояльно, ніж до характеристик вологості. Однак оптимальна температура зберігання буде дорівнювати від +10 до +20 градусів. Сильний холод не люблять вироби, покриті широким шаром лаку, тому що при низькій температурі він може відшаруватися. Як наслідок цього: або дорогий ремонт, або доведеться попрощатися з інструментом. Вироби, покриті глянцевим лаковим покриттям, не дружать з сонячними променями. Під впливом високої температури на них можуть утворитися бульбашки або інші дефекти.
  • Дотримання правил експлуатації. Хочете, щоб інструмент радував вас якомога довше? Тоді слід ретельно оберігати його від механічних впливів, ударів і т.д. Для цього необхідно придбати спеціальний чохол, який забезпечить якісне зберігання і транспортування. У зимовий час, зайшовши з вулиці, які не діставайте одразу ж інструмент з чохла, дайте йому адаптуватися до нової температури повітря. Нехай він полежить не менше ніж годину в кейсі, через час інструмент можна дістати та використовувати за призначенням.
  • Після музикування інструмент слід повісити або прибрати на місце.
  • Наступне правило: грати треба тільки чистими руками. Якщо ваш інструмент забруднився, повернути пристойний вигляд йому допоможуть спеціальні засоби для догляду.
  • Не рекомендується надовго залишати вироби в автомобілі, коли за його вікном спеку або холод.
  • Правила транспортування. Якщо з якихось причин необхідно перевезти інструмент з одного місця в інше, то слід ретельно упакувати його, щоб уникнути механічних пошкоджень.

Компанія TetrisBOX забезпечить зберігання музичних інструментів з дотриманням всіх правил. Чому необхідно вибрати нас? Переваги: ​​надійне зберігання, зручне розташування, доступна ціна, доступ до майна цілодобово, ми маємо десятки позитивних відгуків, великі площі складів.

Орендуйте приміщення, і ви будете впевнені, що ваші інструменти знаходяться в надійному місці. Ми допоможемо вам зберегти інструменти та насолоджуватися їх красивим звучанням.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top