Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header phone icon0800330338 Header phone icon Header phone icon
Header map pin icon Наші склади Header map pin icon
Київ
Залізничне шосе, 21 Залізничне шосе, 21
Либідська
Прокласти маршрут
пр-т Степана Бандери, 20А пр-т Степана Бандери, 20А
Почайна
Прокласти маршрут
пр-т Повітрофлотський, 64 пр-т Повітрофлотський, 64
Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Львів
вул. Городоцька, 128А вул. Городоцька, 128А
Приміський вокзал
Прокласти маршрут
вулиця Тобілевича, 8 вулиця Тобілевича, 8
Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
вул. Партизанська вулиця, 17 вул. Партизанська вулиця, 17
БЦ Sun City
Прокласти маршрут

Як зберігати речі, якщо немає шафи?

Вигідна та зручна для кожного замовника оренда складу TetrisBOX – це затребувана послуга у Києві та Львові, яку пропонує наша компанія. Якщо ви шукаєте місце для тимчасового чи постійного зберігання особистих речей, офісного майна, запчастин, меблів та іншої продукції, ми готові допомогти з цією проблемою.

Сервіс зберігання речей працює у великих містах, наші складські приміщення знаходяться за різними адресами поблизу відділень Нової пошти. Це зручно, оскільки орендар завжди може організувати пересилання своїх речей за потреби.

Світовий досвід

Насправді сервіси тривалого зберігання вже досить давно працюють у всьому світі. У багатьох країнах діють суворі закони щодо особистого майна. Зберігати його вдома у багатьох немає можливості, а утилізація коштує досить дорого.

У результаті багато хто бажає скористатися послугами подібних сервісів зберігання, орендуючи різні типи боксів та приміщень з урахуванням особливостей речей та майна.

Які можуть бути варіанти зберігання і який тип сховища вважають за краще вибирати користувачі по всьому світу?

Допустимо, ви визначилися з необхідністю зберігання свого товару чи майна з використанням можливостей сервісу. Наступне, що треба зробити, це визначитися з типом сховища (від цього багато в чому залежатиме орендна плата).

Великі компанії зі зберігання пропонують кілька варіантів:

  • морські контейнери – ідеальні для товарів, що доставляють морем, забезпечують надійність і якість збереження будь-якого майна;
  • бокси – аналоги контейнерів, при цьому розмір дещо менший (підійдуть для негабаритних товарів);
  • модулі – збірні конструкції, що за обсягом перевершують морські контейнери (підходять для великогабаритного вантажу);
  • осередки – аналог банківських осередків для відповідального зберігання особливо цінних речей, важливих документів.
Пропозиції від TetrisBOX

Для вітчизняних реалій найоптимальнішими варіантами є спеціальні складські контейнери та гаражі. Виходячи з особистого досвіду компанії TetrisBOX та відгуків її постійних клієнтів, можна стверджувати: подібні приміщення відповідають практично будь-яким вимогам сучасного бізнесу та відмінно підходять для приватного використання .

Модулі та осередки – досить поширені на Заході варіанти зберігання, які в нас поки що не дуже затребувані. Велику техніку та обладнання можна зберігати і в гаражі, цінні папери та документи клієнти вважають за краще довіряти банківським сховищам.

Визначившись із варіантом зберігання, можна вибрати для себе підходящий час тимчасової оренди та сміливо здавати майно чи продукцію представникам компанії TetrisBOX.

Сучасні складські потужності нашого сервісу не протікають, не промерзають, у них не заводяться комахи та гризуни, а всередині постійно підтримується потрібна температура. Конструкції повністю законні та легальні, їх не можуть знести, а ступінь захищеності відповідає найвищому європейському рівню.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type