markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Куди сховати зайві речі після генерального прибирання

Генеральне прибирання – найкращий час для того, щоб очистити будинок, викинути зайві речі або знайти їм гідне місце для зберігання. У будинках, де є маленькі діти, накопичується багато побутового сміття. Старі зламані іграшки, харчові відходи, обгортки від цукерок однозначно відправляються в утиль. Але як бути з дитячим ліжечком, застарілої побутовою технікою, іграшками в хорошому стані, одягом? Адже все це можна продати або подарувати. Ось варіанти, які допоможуть вам визначитися з місцями зберігання тимчасово непотрібних речей і заощадити простір в квартирі.

5 варіантів, де можна зберігати речі

Місце зберігання повинно бути зручним. Ви повинні мати до нього доступ цілодобово, щоб вам не потрібно було здійснювати над собою величезні зусилля. Скористайтеся тим, що може перебувати у вас, образно кажучи, «під рукою»:

  • Вільне приміщення. Якщо простоює без діла гараж або є просторе горище в приватному будинку, скористайтеся цими приміщеннями і віднесіть туди речі, якими ви не користуєтеся. Це стосується і вільних кімнат, які стоять без діла. Важливо, щоб це було приміщення, в яке ви заходите не часто і не показуєте його своїм гостям.
  • Меблі з вбудованими місцями для зберігання. Краще подбати про це заздалегідь. Якщо ви плануєте купувати нові меблі, звертайте увагу на те, чи є в ній вільні місця для речей. Наприклад, в журнальному столику можуть бути полки і ящики, в дивані – широкі підлокітники з відкидним верхом і вільним простором. У дитячому ліжечку, табуретках може відкриватися дно. Такі ергономічні меблі допоможуть ефективно вирішити питання з прибиранням речей.
  • Простір під підвіконням. Зробіть «холодну шафу» під підвіконням з дверцятами та міні-полками, де можуть зберігатися речі, які не псуються від холоду. При бажанні можна збільшити винос підвіконня і зробити під ним закритий міні-сарайчик.
  • Шафа-вітрина. Якщо у вас є непотрібна шафа зі скляними вставками, і ви таку давно не використовуєте за призначенням, не поспішайтецю шафу викидати. Насправді в ній можна зберігати не тільки сервізи, посуд і ошатні статуетки. Завісьте прозорі стінки стильними щільними фіранками і складайте всередину будь-які речі, навіть ті, які не підходять для загального огляду.
  • Картонні ящики. При відсутності більш зручного місця для речей можна використовувати ящики з посилок. Ними із задоволенням можуть поділитися сусіди. У ящиках можна зберігати речі, іграшки та книги. Чи не саме компактне розміщення, але все ж допомагає організувати простір.

Зручний сервіс зберігання речей

Речі займають часом занадто багато вільного простору. І якщо у вас немає гаража або сарая, великої шафи-купе, то знайти місце для непотрібних книг, одягу, технічних пристроїв, які шкода викинути, буде важко. Ми пропонуємо вам оренду гаража, боксу, контейнера або складу, де ви зі зручністю розмістіть особисті речі та перевірте площадку домашню «територію» від мотлоху.

Наші переваги: ​​

  • сухі, чисті, теплі приміщення;
  • безпечне використання завдяки встановленим камерам і цілодобової охорони;
  • постійний індивідуальний доступ до речей;
  • оптимальна вартість оренди.

Вже сьогодні ви можете звернутися до нас. Ми допоможемо оперативно вирішити проблему з захаращенням особистого простору, збережемо ваші цінні речі в первісному вигляді і стані.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top