markerНаші склади

Знайти найближчий

markerНаш телефон

+380 67 730 5775

Наші склади

Київ

markerЛибідська

Залізничне шосе, 21 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

markerПочайна

пр-т Степана Бандери, 20А +380 67 730 57 74 Прокласти маршрут

markerСевастопольска площа

пр-т Повітрофлотський, 64 +380 67 730 57 75 Прокласти маршрут

Львів

markerЗалізничний Вокзал

вул. Городоцька, 128А +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

markerЗалізничний Вокзал

вулиця Тобілевича, 8 +380 67 730 57 73 Прокласти маршрут

Переваги оренди складу

Сучасний ритм життя не розташовує до розміреного ритму життя. Для більшості жителів мегаполісів і великих міст будинок – це місце для ночівлі та нечастих зустрічей в колі сім’ї та друзів. Найчастіше молодь віддає перевагу оренді житла, тому не завжди є можливість тягати за собою всі речі. Але все одно є такі, від яких нікуди не дітися. І вони вимагають зберігання.

Санаторій для піаніно

Всім знайома ситуація, коли діти виросли, а внуки ще тільки в проекті, але старе робоче піаніно неодмінно має дочекатися, коли в родині народиться геніальний композитор, піаніст або музичний керівник дитячого садка. Але до того часу треба знайти йому досить просторе містечко …

Або, наприклад, зимова гума, комплект запасок і чудова покришка від трактора, яка обов’язково буде потрібна у наступному році. А поки всі вони понуро нудяться на крихкому балконі п’ятиповерхівки.

І вже зовсім актуальне – офіс перейшов на дистанційку, приміщення здали в суборенду, а меблі та оргтехніка купою повалена в загальному коридорі в очікуванні своєї долі …

Якщо раніше вирішити подібні завдання було під силу фокуснику Копперфільду, то тепер питання зберігання чесно нажитого майна вирішується одним телефонним дзвінком.

Компанія «TETRIS BOX» з комфортом розмістить ваш скарб в королівських апартаментах спеціального призначення.

Як це працює

Ви здаєте, а компанія «TETRIS BOX» приймає на відповідальне зберігання майно. Для його розміщення передбачені сухі, чисті, вентильовані приміщення від 1 до 120 м ²: склади, контейнери, гаражі. У Києві та Львові для вас цілодобово працює сервіс зберігання особистих речей і бізнес-майна. Обирайте склад з найбільш зручним для вас місцем розташування та орендуйте його для зберігання:

 • великогабаритних і не тільки меблів;
 • побутової та офісної техніки;
 • шин, дисків, покришок;
 • особистих речей;
 • документів;
 • обладнання;
 • спортивного інвентарю тощо.

Компанія забезпечить збереження вашого майна протягом терміну, обумовленого договором. Охорона і відеоспостереження, організовані на всіх складах «TETRIS BOX» – це запорука цілісності і безпеки залишених речей.

Мікроклімат опалювальних і вентильованих приміщень забезпечує захист від вогкості і утворення цвілі, грибків і бактерій.

Якщо ви змушені кочувати з квартири на квартиру або з офісу в офіс в пошуках оптимального варіанту, вам не доведеться тягати за собою громіздкий багаж: просто залиште його на складі, і заберіть, як тільки визначитеся з постійним місцем дислокації. При цьому у вас завжди буде вільний доступ до речей в будь-який час доби.

Вам більше не доведеться позичати корисну площу гаража зимовою гумою – здайте її в «TETRIS BOX», а простір, що звільнився обладнайте для відпочинку в теплій чоловічій компанії або обладнайте стелаж для консервації на радість дружині.

Завжди на зв’язку

Для оформлення заявки або уточнення деталей ми пропонуємо весь спектр видів зв’язку:

 • WatsApp;
 • Viber;
 • телеграм;
 • зворотний дзвінок;
 • інтерактивна форма для оформлення заявки;
 • адреси офісів і складів для особистої зустрічі.

На сайті компанії передбачений калькулятор для розрахунку вартості оренди передбачуваної площі. Цей зручний інструмент дозволить об’єктивно оцінити свої можливості і можливості сервісу.

Клієнти компанії можуть розраховувати на участь в акціях і отримувати знижки. Довгострокове співробітництво в основі відносин з клієнтами дозволяє «TETRIS BOX» успішно конкурувати на ринку послуг і розвиватися, для того, щоб створити своїм клієнтам ще більш привабливі умови.

Якою мовою хочете відкрити сайт?
Українська
English
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
top