Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Зберігання автомобільних шин Київ

Зберігання автомобільних шин Київ
Зберігання автомобільних шин Київ

До недавнього часу питання зберігання шин стосувалися лише магазинів та оптових торговців, які продають подібну продукцію автолюбителям. Не було поділу на літню та зимову гуму, а заміна шин здійснювалася виключно в міру їхнього зносу.

Прогрес не стоїть на місці, і сьогодні автовласники в абсолютній більшості випадків використовують два комплекти гуми для холодного та теплого періоду року. При цьому виникає головна проблема – де і як правильно зберігати ці запчастини в період, коли вони не використовуються.

Зберігання шин у Києві сьогодні полягає не лише в тому, щоб знайти для них правильне місце, а й у тому, щоб підготувати для «консервації», забезпечивши захист від деформації та зовнішнього впливу. Багато залежить також від того, чи зберігаєте ви тільки шини або гуму, встановлену на диски.

Місце, де ви зберігаєте свій другий комплект шин, є важливим для забезпечення максимально можливого терміну експлуатації. Для зимової гуми передбачені одні умови, а літньої – інші. Дотримуватись цих правил дуже важливо, тому що в іншому випадку дуже легко пошкодити шини, наприклад деформацією, а ми знаємо, що новий комплект – це точно не малі витрати.

Як де зберігати шини — кілька варіантів на вибір

Автовласники, які мають власний гараж, особливо не морочаться питаннями пошуку місця для зберігання. І в цьому немає нічого дивного, адже гараж, що провітрюється і опалюється – відмінне місце для шин. Гума не піддається впливу сонячних променів, не втрачає своїх властивостей і характеристик, не тріскається і не кришиться.

Крім того, ви також можете зберігати шини в таких місцях, як:

  • підвал;
  • балкон або горище;
  • орендоване складське приміщення.

Останній варіант став особливо затребуваним в умовах столиці, де досить складно знайти відповідне та зручне місце для зберігання шин та дисків, а також інших автомобільних аксесуарів. Компанія TetrisBOX пропонує скористатися послугою оренди за однією з кількох адрес у Києві та Львові, обравши відповідне приміщення з опаленням або без нього.

Як правильно зберігати шини без дисків та з дисками

Якщо ви вирішили самостійно зберігати шини без дисків, дотримуйтесь рекомендацій та порад спеціалістів. Зазвичай покришки без дисків зберігаються в горизонтальному положенні один на одному в кількості 4-6 штук. Дозволяється вертикальне зберігання один з одним – і в першому, і в другому випадку бажано використовувати додатково захисні чохли.

Шини з дисками можна зберігати вертикально та горизонтально. Також можливе використання спеціальних стендів із гачками для підвішування коліс за диски. Обов’язково переконайтеся, що тиск у шині відповідає рекомендованому.

Не менш важливим, ніж вибір місця зберігання, є підготовка шин до «зимівлі». Йдеться про миття коліс, що дозволяє позбавитися від бруду, піску та інших забруднень, а також про подальше ретельне просушування.

Блог
Надійне зберігання побутової техніки у вашому розпорядженні

Зберігання побутової техніки відіграє ключову роль у забезпеченні її тривалої працездатності та збереженні зовнішнього вигляду. Велика кількість ситуацій…

Дізнатись детальніше
Вигідні ціни на простір для ваших речей

Мрієте про організований простір, але ціни на зберігання вас відлякують? Наш сервіс допоможе організувати зберігання вашого майна за…

Дізнатись детальніше
Надійне розміщення ваших речей

Ласкаво просимо до місця, де ваші речі знаходитимуться в надійному складі ! Наш сервіс пропонує послуги з надійного…

Дізнатись детальніше
Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type