Header icon 1 Header big icon 1
Header icon 2 Header big icon 2
Header map pin icon Header map close icon Наші склади
Київ
Київ, Залізничне шосе, 21
Київ, Залізничне шосе, 21 Либідська
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А
Київ, пр-т Степана Бандери, 20А Почайна
Прокласти маршрут
Київ, пр-т Повітряних сил, 64
Київ, пр-т Повітряних сил, 64 Севастопольська пл.
Прокласти маршрут
Київ, вул. Олеся Бердника, 67
Київ, вул. Олеся Бердника, 67 Нивки
Прокласти маршрут
Київ, вул. Миколи Василенка, 2
Київ, вул. Миколи Василенка, 2 Берестейська
Прокласти маршрут
Львів
Львів, Тобілевича, 8
Львів, Тобілевича, 8 Залізничний вокзал
Прокласти маршрут
Львів, Городоцька, 128А
Львів, Городоцька, 128А Приміський вокзал
Прокласти маршрут
Одеса
Одеса, Партизанська 17
Одеса, Партизанська 17 БЦ Sun City
Прокласти маршрут
Header phone icon0800330338
UA

Зберігання спорт інвентарю в TetrisBOX

Активний спосіб життя допомагає підтримувати здоров’я, зберігати красу тіла і бадьорість духу. Існує велика кількість видів спорту та хобі, що приносять позитивні емоції та є доступними для звичайних людей: велосипед, серфінг, туризм, рибалка, дайвінг, сноуборд та ін. Однак, устаткування та обладнання для них найчастіше просто не поміщається в малогабаритних квартирах наших громадян.

Склад для зберігання

Не варто відмовлятися від своїх захоплень тільки через брак місця в квартирі. Сервіс для зберігання речей пропонує послуги з розміщення будь-якого спортивного інвентарю. Це спеціальне технічно і технологічно оснащене приміщення має все необхідне для повного збереження власності населення.

Для зберігання особистих речей встановлені окремі закриті бокси, де клієнти можуть зберігати будь-яке спортивне обладнання. Всі складські споруди та стелажі відповідають нормам, встановленим для такого виду приміщень і обладнання.

Переваги зберігання на складі

До плюсів оренди складського боксу можна віднести:

  • збільшення вільного простору в квартирі;
  • збереження речей в оптимальному температурному режимі і рівні вологості, що не завжди можливо в умовах житлових приміщень;
  • цілодобова охорона та відеоспостереження;
  • безпеку від виникнення пожежі (на складі дотримуються всі норми пожежної безпеки).

Як це працює?

Щоб скористатися послугою зберігання особистих речей в компанії «Tetris Box» ви можете залишити заявку прямо сайті, і наші співробітники зв’яжуться з вами. «Tetris Box» також надає послуги з перевезення майна в складське приміщення. Навантаження, розвантаження та транспортування речей здійснюється досвідченими професіоналами, які гарантують обережну, дбайливу доставку. Скориставшись калькулятором цін і розміру клієнт має можливість попередньо розрахувати вартість послуги і замовити необхідний по габаритам автомобіль для перевезення.

Зберігання спортивного інвентарю відбувається в боксах розміром від 1м2 до 150м2. Після оформлення документів ви отримуєте цілодобовий доступ до модуля і можете розпоряджатися ним на свій розсуд в будь-який зручний для вас час.

Специфіка зберігання спортивного інвентарю

Спортивні устаткування та можна поділити на сезонні, а саме літні та зимові. Вони мають тривалий термін зберігання. Для їх якісної схоронності температура в приміщенні повинна бути в межах 12 °-18 ° С з відносною вологістю повітря 60-70%. Склад повинен бути провітрюваним і сухим.

Прилади опалення не можна розміщувати ближче 30см стелажів, між стіною і інвентарем рекомендується залишати невелику відстань, а також необхідно уникати впливу прямих сонячних променів.

індивідуальне зберігання

Компанія не контролює те, що зберігають її клієнти і не робить опис речей. Ви розміщуєте в боксах все, що вважаєте за потрібне. Ми тільки беремо відповідальність за збереження вашого майна. Складське приміщення є додатковою площею для зберігання спортивного інвентарю та спорядження. Це ідеальний варіант для складування непотрібних в даний момент речей.

Складські приміщення компанії «Tetris Box» мають зручне розташування. Ви можете залишити свої речі для зберігання на найближчому до вашого дому складі в Києві або Львові. Всі склади компанії мають комфортні під’їзди і парковки, розташовані біля великих магістралей і обладнані великими зонами для вивантаження і завантаження. Грамотні, уважні менеджери допоможуть підібрати відповідний за розмірами бокс і проконсультують по всіх питаннях, пов’язаних зі зберіганням речей.

Дякуємо!
Ви неймовірні!
Наш оператор зв`яжеться
із Вами вже дуже скоро.
×
Feedback type Feedback type Feedback type